Tüm görevlerinizi düzenlemenizi sağlayan bir görsel düzenleyici uygulamasında %80 tasarruf edin

TL;DR: 16 Mart itibariyle, ömür boyu xTiles Personal Pro aboneliği(Yeni bir sekmede açılır) sadece 59,99 dolara satılıyor – bu, normal 300 dolardan %80 indirim. Bunalmışsanız, ev ödevi veya patronunuzdan yeni bir proje olabilir.(Yeni bir sekmede açılır), o zaman organize olmanıza yardımcı olacak yeni bir araca ihtiyacınız olabilir. İş sürecinizi düzene sokabilir ve hala yapmanız gereken […]

Tüm görevlerinizi düzenlemenizi sağlayan bir görsel düzenleyici uygulamasında %80 tasarruf edin

TL;DR: 16 Mart itibariyle, ömür boyu xTiles Personal Pro aboneliği(Yeni bir sekmede açılır) sadece 59,99 dolara satılıyor – bu, normal 300 dolardan %80 indirim.


Bunalmışsanız, ev ödevi veya patronunuzdan yeni bir proje olabilir.(Yeni bir sekmede açılır), o zaman organize olmanıza yardımcı olacak yeni bir araca ihtiyacınız olabilir. İş sürecinizi düzene sokabilir ve hala yapmanız gereken her şeyi görselleştirebilirseniz, hangi adımları atmanız gerektiğini gerçekten görmek çok daha kolay olabilir. xTiles size bunu ve daha fazlasını yapmanız için araçlar sunar. Bu görsel düzenleyici, tarayıcınızda veya modern iOS ve Android cihazlarınızda çalışır ve yalnızca 59,99 ABD Doları (300 ABD Doları) karşılığında ömür boyu abonelik alabilirsiniz. Bu %80 indirim ve internetteki en iyi fiyat.

Telaşlı yapılacaklar listenizi xTiles ile yönetilebilir bir mozaiğe dönüştürün

xTiles, yapmanız gereken her şeyi özelleştirilebilir bloklar veya döşemeler halinde düzenlemenizi sağlayan görsel bir düzenleyicidir. Organize olun(Yeni bir sekmede açılır) sayfa bileşenleri ile hareket ettirebilir, işaretleyebilir veya not ekleyebilirsiniz. Gün için tüm görevlerinizi içeren bir bölüm oluşturabilirsiniz. Gün boyunca telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda bir şeyleri kontrol edin. Kalan bir şey varsa, tıklayıp yarına sürükleyebilirsiniz.

Sayfalarınızdaki bloklar neredeyse her şeyle doldurulabilir. Bir toplantıdan metin notlarınızı veya araştırma için referans resimleri ekleyin. Videolar, dosyalar, bağlantılar ve daha fazlasını ekleyin. Öğrenciler bir sınıf için sayfalar oluşturabilir ve müfredatlarını ekleyebilir, projeleri parçalara ayırabilir, notlar ekleyebilir ve yalnız çalışmak zorunda kalmazlar. Tüm çalışma alanınızı düzenleyebilecek tek kişi sizsiniz, ancak tek tek sayfaları görmek için istediğiniz kadar ortak çalışan veya görüntüleyen davet edebilirsiniz. Paylaşmak için tek seçeneğiniz de bu değil. Belgelerinizi PDF, PNG veya Markdown dosyaları olarak dışa aktarabilirsiniz.

Ömür boyu aboneliğiniz, tüm mevcut xTiles özelliklerinin yanı sıra yakında bazı heyecan verici güncellemelerle birlikte gelir. Yakında Google Takvim entegrasyonu, daha iyi not alma özellikleri ve daha fazla bağlantı seçeneği için dikkat edin.

Tek bir sayfada yapmanız gereken her şeyi görün

Çalışmanızı organize etmenin yeni bir yolu, üretkenliğinizi bir sonraki seviyeye yükselten şey olabilir. xTiles Personal Pro’ya ömür boyu abonelik alın(Yeni bir sekmede açılır) 59,99 $ (kayıtlı $ 300) için satışta.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory