Twitter, kullanıcıların eToro aracılığıyla hisse senedi ve kripto satın almasına izin verecek

Hisse senetleri ve kripto para birimleri alıp satmak için başka bir yere mi ihtiyacınız var? Twitter sağlıyor millet. CNBC’ye göre(Yeni bir sekmede açılır)Twitter, nakit etiketlerinin işlevselliğini genişletmek ve hatta kullanıcıların hisse senedi, kripto ve diğer finansal enstrümanları alıp satmasına izin vermek için ticaret platformu eToro ile ortaklık kurdu. AYRICA BAKINIZ: NPR resmi olarak Twitter’dan ayrıldı […]

Twitter, kullanıcıların eToro aracılığıyla hisse senedi ve kripto satın almasına izin verecek

Hisse senetleri ve kripto para birimleri alıp satmak için başka bir yere mi ihtiyacınız var? Twitter sağlıyor millet.

CNBC’ye göre(Yeni bir sekmede açılır)Twitter, nakit etiketlerinin işlevselliğini genişletmek ve hatta kullanıcıların hisse senedi, kripto ve diğer finansal enstrümanları alıp satmasına izin vermek için ticaret platformu eToro ile ortaklık kurdu.

AYRICA BAKINIZ:

NPR resmi olarak Twitter’dan ayrıldı

Cashtag’ler, hashtag’ler gibidir, yalnızca öncesinde “#” yerine “$” vardır ve $TSLA buna bir örnektir. Twitter’da belirli bir hisse senedi, kripto para birimi veya borsa yatırım fonu (ETF) hakkında konuşmak için kullanılırlar ve Twitter, bu enstrümanlardan bazılarının grafiklerini görüntülemek için kısa süre önce ticaret analiz platformu TradingView ile ortaklık kurdu.

eToro ile ortaklık bunu bir adım öteye taşıyor. Bir eToro sözcüsü, CNBC nakit etiketlerinin “çok daha fazla enstrüman ve varlık sınıfını” kapsayacak şekilde genişletileceğini söyledi. Ve bir hisse senedi veya jetonla gerçekten ilgileniyorsanız, sizi şuraya götürecek bir “eToro’da görüntüle” düğmesine tıklayabileceksiniz. eToro’nun web sitesi(Yeni bir sekmede açılır)satın alabileceğiniz veya satabileceğiniz yer.

Ortaklık, Twitter için iyi bir haber. reklamverenleri elde tutan bazı sorunlar(Yeni bir sekmede açılır) Musk’ın geçen yıl şirketi devralmasının ardından.

Twitter kısa bir süre önce logosunu birkaç günlüğüne kripto para birimi Doge olarak değiştirdi, bu belki de kripto ile ilgili yeni özelliklerin geldiğinin sinyalini veriyor.


Sizin İçin Öne Çıkan Video

Twitter, Facebook ve Daha Fazlasının Yerini Alacak Alternatif Sosyal Ağlar


Yakın tarihli bir röportajda Musk, şirketin şu anda sadece 1.500 çalışanı olduğunu, reklamverenlerin çoğunlukla Twitter’a döndüğünü ve “aylar içinde” nakit akışı pozitif olma yolunda olduğunu söyledi. Ayrıca (şaka yollu, umarız) köpeğinin artık Twitter’ın CEO’su olduğunu söyledi.

Teknory