Ünlü film yıldızı OnePlus Open kullanırken görüldü

Instagram / Viral Bhayani TL;DR Hintli film yıldızı Anushka Sharma, OnePlus Open kullanırken paparazziler tarafından fark edildi. Open, şirketin ilk katlanabilir telefonu ve henüz piyasaya sürülmedi. Sharma daha önce hiç katlanabilir cihaz kullanmamış gibi görünüyor, dolayısıyla bu durum muhtemelen OnePlus tarafından sahnelendi. OnePlus ilk katlanabilir telefonunu Ekim ayında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ancak lansmandan haftalar önce, […]

Ünlü film yıldızı OnePlus Open kullanırken görüldü

Instagram / Viral Bhayani

TL;DR

  • Hintli film yıldızı Anushka Sharma, OnePlus Open kullanırken paparazziler tarafından fark edildi.
  • Open, şirketin ilk katlanabilir telefonu ve henüz piyasaya sürülmedi.
  • Sharma daha önce hiç katlanabilir cihaz kullanmamış gibi görünüyor, dolayısıyla bu durum muhtemelen OnePlus tarafından sahnelendi.

OnePlus ilk katlanabilir telefonunu Ekim ayında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Ancak lansmandan haftalar önce, birinin telefonu kullandığını gösteren gerçek hayattan bir video gördük. İlginçtir ki bu kişi Hindistan’ın en ünlü film yıldızlarından biridir.

Anushka Sharma, arabada OnePlus Open’ı kullanırken görüntülendi. Araba park alanından çıkarken paparazziler araca hücum ederek Sharma’nın fotoğraflarını çekmeye çalıştı. Bakın, Sharma’nın elinde katlanabilir OnePlus vardı. Videoyu şurada görebilirsiniz Viral Bhayani’nin Instagram hesabı – Hintli bir paparazzi – ancak aşağıda sizin için bazı ekran görüntülerimiz var:

İlginçtir ki Sharma telefonun nasıl çalıştığını bilmiyor gibi görünüyor. Öncelikle telefonu tersten açıyor ve telefon açık bile görünmüyor. Bunun, Hindistan’ın en yüksek maaşlı oyuncularından birinin telefonu kullandığını öne sürerek telefonu kasıtlı olarak “sızdırmak” için OnePlus tarafından ödenen sahnelenmiş bir gösteri olması kuvvetle muhtemeldir.

Ne olursa olsun telefonun tasarımının diğer sızıntılarla çok iyi örtüştüğünü görüyoruz. Arkasında devasa bir dairesel kamera çıkıntısı var ve OPPO’nun katlanabilir tasarımına Galaxy Z Fold serisinden daha uygun görünüyor. OPPO ve OnePlus’ın artık aynı şirket olması nedeniyle bu mantıklı görünüyor.

OnePlus hiçbir şeyi doğrulamamış olsa da konuyla ilgili söylentilere göre OnePlus Open’ın 19 Ekim’de başlamasını bekliyoruz.


Ünlü film yıldızı OnePlus Open kullanırken görüldü

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow