Ünlülerin Sevdiği Ama Çok Harika Olmayan Arabalar

Leonardo DiCaprio, gişede yaklaşık 1.843 milyar dolar toplayan “Titanic” filmindeki rolünden sonra Hollywood’da ilgi odağı oldu. Gişe Mojo’su). İlginç bir şekilde, Hollywood kariyerine 1990’ların başında, 1997’de çekilen Titanic’ten önce başladığı için Titanic onun ilk filmi değildi. Araba koleksiyonu arasında pek de havalı olmayan bir araba, bir Toyota Prius var. Bu, söylendiğine göre değerinde bir ünlü […]

Ünlülerin Sevdiği Ama Çok Harika Olmayan Arabalar

Leonardo DiCaprio, gişede yaklaşık 1.843 milyar dolar toplayan “Titanic” filmindeki rolünden sonra Hollywood’da ilgi odağı oldu. Gişe Mojo’su). İlginç bir şekilde, Hollywood kariyerine 1990’ların başında, 1997’de çekilen Titanic’ten önce başladığı için Titanic onun ilk filmi değildi. Araba koleksiyonu arasında pek de havalı olmayan bir araba, bir Toyota Prius var. Bu, söylendiğine göre değerinde bir ünlü için oldukça büyük bir hayal kırıklığı. 200 milyon doların üzerinde.

Toyota Prius, Toyota’nın ilk kez ürettiği bir hibrit elektrikli otomobildir. 1997 yılında tanıtıldı. Araba, benzin ve elektrik kombinasyonuyla çalıştığı için yakıt verimliliği ve düşük emisyonları ile tanınır. Dördüncü nesil (2020-2022) Prius’un son modeli, iyileştirilmiş yakıt ekonomisi, gelişmiş güvenlik teknolojisi ve daha şık ve modern tasarım gibi yeni özelliklerle yeniden tasarlandı. Üç farklı model sunar: L Eco, LE ve XLE. son fiyatlar Prius için 27.450 dolardan başlıyor. Bir multi milyoner için oldukça düşük bir miktar.

Garajındaki diğer arabalar arasında Fisker Karma, Lexus RX Hybrid, Porsche Cayenne, Tesla Roadster ve Volvo XC90 (üzerinden 21 Otomobil). Prius dışında, DiCaprio’nun garajındaki en ucuz araba Lexus RX Hybrid (51.210 $), en pahalısı ise Tesla Roadster. Görünüşe göre film yıldızının çevre dostu arabalara karşı bir zaafı var.

Teknory