Val Kilmer, En İyi Rollerinden Birinin 30. Yıldönümünü İç Isıtan BTS Videolarıyla Kutluyor

Özet Val Kilmer kuruluşunun 30. yılını kutluyor Mezar taşı kamera arkası videoları paylaşarak. Kilmer ayrıca Bruce Wayne/Batman’i de canlandırdı. Sonsuza Kadar Batmanikonik karakterin tek tasviri. Kilmer’in kariyeri 21. yüzyılda yavaşladı ancak 21. yüzyılda muzaffer bir dönüş yaptı. Süper silah devamı. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN Val Kilmer kuruluşunun 30. yılını kutluyor Mezar […]

Val Kilmer, En İyi Rollerinden Birinin 30. Yıldönümünü İç Isıtan BTS Videolarıyla Kutluyor

Özet

  • Val Kilmer kuruluşunun 30. yılını kutluyor Mezar taşı kamera arkası videoları paylaşarak.
  • Kilmer ayrıca Bruce Wayne/Batman’i de canlandırdı. Sonsuza Kadar Batmanikonik karakterin tek tasviri.
  • Kilmer’in kariyeri 21. yüzyılda yavaşladı ancak 21. yüzyılda muzaffer bir dönüş yaptı. Süper silah devamı.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Val Kilmer kuruluşunun 30. yılını kutluyor Mezar taşı kamera arkası videoları paylaşarak. 1993’te vizyona giren Western filmi genel anlamda gerçek olaylara dayanıyordu ve ikonik Batılı kanun adamı Wyatt Earp, kardeşleri Virgil ve Morgan ile kasabasında kol gezen kanunsuzluğa bir son vermek için emeklilikten çıkmak zorunda kalan diğer kanun kaçakları etrafında dönüyordu. . Kurt Russell topluluğa liderlik etti Mezar taşı Kadroda Kilmer, Sam Elliott, Bill Paxton, Michael Biehn, Powers Boothe ve Charlton Heston yer alıyor.

Filmin 30. yılı şerefine, Fısıltılar setinden yürek ısıtan kamera arkası videosunu Instagram’da paylaştı Mezar taşı.

Gönderinin başlığında Kilmer, filmin otuz yıllık çıkış tarihini onurlandırdı. Mezar taşı tiyatrolara. Oyuncu şunları söyledi: “dün gibi görünüyor“Takipçilerine dilek tutarken”Mutlu Noeller ve elbette Mutlu Tatiller!,” Doc Holliday rolüne atıfta bulunuyor.


Val Kilmer’in Mezar Taşından Sonra Kariyerine Ne Oldu?

Takip etme Mezar taşıKilmer, 1995 yapımı filmde Bruce Wayne / Batman formunda başka bir ikonik rol oynamaya devam etti. Sonsuza Kadar Batman. Joel Schumacher’in yönettiği film, ve buna ek olarak Kilmer’in Wayne’i serinin en saygın karakterlerinden çok uzak olsa da, filmde Harvey Dent / Two-Face rolünde Tommy Lee Jones ve Edward Nygma / Riddler rolünde Jim Carrey gibi bazı ikonik kötü adamlar tanıtıldı. Sonsuza Kadar Batman Kilmer’in ikonik pelerinli haçlı olarak tek göreviydi.

Takip etme Mezar taşı Ve Sonsuza Kadar BatmanKilmer ana karakterlerden birini seslendirdi. Mısır Prensi kariyerini önemli ölçüde yavaşlatmadan önce. Kilmer’in 21. yüzyıl çalışmaları öncelikle B-filmlerini veya büyük ölçüde görülmemiş mini dizilerdeki görünümleri içeriyordu: Babil’in Ganimeti. Kilmer, 2017’de Terrence Malick’in filminde rol alarak daha yüksek potansiyele sahip filmlere geri dönüş yaptı. Şarkıdan Şarkıya ve Michael Fassbender liderliğindeki gerilim filmi Kardan adamancak her iki filmin de başarısız olduğu ortaya çıktı.

İlgili
Mezar Taşı: Val Kilmer’in Doc Holliday Ölmeden Önce Neden “Bu Komik” Diyor?

Val Kilmer’in Tombstone’daki Doc Holliday rolüyle pek çok harika repliği var ama son sözleri “Bu çok komik” bazı izleyicilerin bu sözlerin anlamı konusunda kafasını karıştırdı.

Kilmer, 2022’de 1986’daki performansını tekrarlayarak bir dönüş yaptı. Süper silah rol En İyi Silah: Maverick. Tom Cruise’un yönettiği devam filminde Kilmer, 1986’daki aksiyon-gerilim filminde Iceman’i canlandırırken ve aynı zamanda aşağıdaki gibi önceki çalışmalarında kendisini harika yapan karizmanın aynısını gösterdi: Mezar taşı. Kilmer, 2020’lerde oyunculuğa muzaffer bir dönüş yaparken, ona şöhret getiren bazı rolleri sevgiyle hatırlamak güzel. Mezar taşı.

Kaynak: Val Kilmer / instagram

Mezar taşı

Tombstone, 1880’lerdeki gerçek olaylara gevşek bir şekilde dayanan bir Western filmidir ve Kurt Russell, Val Kilmer ve Sam Elliot’un da aralarında bulunduğu bir kadroya sahiptir. Kovboylar olarak bilinen bir grup kanun kaçağı, iki çete üyesinin ölümünün intikamını almak için bir kasabaya girip birkaç polis memurunu öldürdüğünde, yaptıkları kötülüklerin haberi emekli bir kanun adamının kulağına ulaşır. Bir grup toplayan yeni kanunsuzlar kasabayı savunacak ve Kovboyların terörünü sona erdirmeyi hedefleyecek.

Yayın tarihi
25 Aralık 1993

Müdür
George P. Cosmatos

Döküm
Bill Paxton, Charlton Heston, Sam Elliott, Powers Boothe, Val Kilmer, Kurt Russell, Michael Biehn, Jason Priestley

Değerlendirme
R

Çalışma süresi
130 dakika

Yazarlar
Kevin Jarre

Teknory