Vampire: The Masquerade – Justice Kasım’da vizyona giriyor

Doğrulandı Vampir: Maskeli Balo – Adalet 2 Kasım’da piyasaya sürülecek, bu da uygun bir Cadılar Bayramı lansmanını kıl payı kaçıracağı anlamına geliyor. Vampir: Maskeli Balo – Adalet yaklaşan birinci şahıs VR oyunudur. Karanlığın Dünyası hikaye evreni de içerir Avcı: Hesaplaşma dizi, aynı zamanda Kurt Adam: Kıyamet – Ormanın Kalbi Ve toprak kanıdiğerinden bahsetmiyorum bile Vampir: […]

Vampire: The Masquerade – Justice Kasım’da vizyona giriyor

Doğrulandı Vampir: Maskeli Balo – Adalet 2 Kasım’da piyasaya sürülecek, bu da uygun bir Cadılar Bayramı lansmanını kıl payı kaçıracağı anlamına geliyor.

Vampir: Maskeli Balo – Adalet yaklaşan birinci şahıs VR oyunudur. Karanlığın Dünyası hikaye evreni de içerir Avcı: Hesaplaşma dizi, aynı zamanda Kurt Adam: Kıyamet – Ormanın Kalbi Ve toprak kanıdiğerinden bahsetmiyorum bile Vampir: Maskeli Balo oyunlar. RPG, yalnızca Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te yayınlanacak. PSVR2.

“Sen bir vampirsin. Oyunun özeti şöyle diyor: Gölgelerden saldırıyor ve hem ölümlü hem de vampir avının kanını içiyorsunuz. “Birkaç yan görev ve diyalog seçeneği içeren cesur bir ana anlatıda, karanlık ve gizemli Venedik’i keşfederek yeteneklerinizi geliştirin ve en güçlü vampir olun.”

Oyuncular, Banu Haqim klanından gelen Justice adlı bir vampirin yerine geçecekler. “Cesur ana anlatıya” gelince, bu, onları dönüştüren vampir olan Justice’s Sire’ın öldürülmesinin ardındaki gizemi takip edecek. oyun aynı zamanda “Venedik’in karanlık göbeğinden” çalınan bir kalıntıyı geri alma arayışını da içerecek.

Bir VR oyunu olarak Vampir: Maskeli Balo – Adalet oyuncuların içlerindeki Edward Cullen’ı gerçekten kanalize etmelerine olanak tanıyacak (her ne kadar belki tenleri güneş ışığında parıldamadan da olsa). Kan Kazanı yeteneği (Adalet’in düşmanların kanını kaynatmasını sağlar), Gölge Pelerini (oyuncuların neredeyse görünmez olmasına ve düşmanlarına gizlice yaklaşmasına olanak tanır) dahil olmak üzere bir dizi ‘vampir disiplinini’ kullanabilecekler. ) ve yerde yeraltı dünyasına açılan portallar bırakarak kurbanları Oblivion’a sürüklemenizi sağlayan Shadow Trap. Vahşi.

Şu anda ön siparişler açık Vampir: Maskeli Balo – Adalet. Şimdi ön sipariş verenler %10 indirimin yanı sıra oyun çıktığında oyun içinde kullanabilecekleri Altın Kola Monte Arbalet de alabilecekler.

Oynamak için daha fazla VR oyunu arıyorsanız, genel özetimize göz atmayı unutmayın. en iyi PSVR 2 oyunları. Ayrıca önerilerimize de göz atabilirsiniz. en iyi VR kulaklıklar 2023 yılında mevcut.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow