Verizon, herhangi bir iPhone’u takas ettiğinizde ücretsiz bir iPhone 15 Pro sunuyor

Robert Triggs / Android Yetkilisi Henüz Kasım ayının başı olabilir, ancak Verizon, ortalıkta tozlu eski bir Apple cihazınız varsa gerçek bir mücevherle başlayarak bu yıl tatil tekliflerini damla damla beslemeye istekli. Bugün itibarıyla yeni Verizon müşterileri veya Sınırsız Ultimate planına yeni bir hat ekleyen mevcut müşteriler eski iPhone’larını takas edebilir ve iPhone 15 Pro’da 1.000 […]

Verizon, herhangi bir iPhone’u takas ettiğinizde ücretsiz bir iPhone 15 Pro sunuyor

Robert Triggs / Android Yetkilisi

Henüz Kasım ayının başı olabilir, ancak Verizon, ortalıkta tozlu eski bir Apple cihazınız varsa gerçek bir mücevherle başlayarak bu yıl tatil tekliflerini damla damla beslemeye istekli. Bugün itibarıyla yeni Verizon müşterileri veya Sınırsız Ultimate planına yeni bir hat ekleyen mevcut müşteriler eski iPhone’larını takas edebilir ve iPhone 15 Pro’da 1.000 $’a varan indirimden yararlanıntemel modeli etkili bir şekilde ücretsiz hale getirir.

Verizon hayranları, takasla iPhone 15 Pro’dan 1.000 dolara kadar indirim alabileceğinizi fark etmiş olabilir. Bu doğru, ancak bugüne kadar takas kredilerinden kazanabileceğiniz maksimum tutar bu kadardı. Gerçek tutar, değiştirdiğiniz telefonun modeline ve durumuna bağlıydı. iPhone 14’ten yükseltme yapmak size toplam tutarın tamamını kazandırmış olabilir, ancak eski tarz bir iPhone 8, toplam tutarınızın yalnızca 415 dolarını mahsup edebilirdi.

Bu anlaşma basit olduğu kadar cömerttir. Sürer, her koşulda herhangi bir iPhone 128GB modeli tercih ederseniz size ücretsiz iPhone 15 Pro verilecek. Aksi takdirde, telefonun nihai fiyatından 1.000 dolar düşecek, böylece 256 GB’lık model sadece 99,99 dolara, 512 GB’lık cihaz 299,99 dolara ve 1 TB’lık model ise 499,99 dolara düşecek. Takas değeri 36 ay boyunca fatura kredisi olarak verilecektir.

Bu yeterli değilse, aynı zamanda bir Apple TV 4K ve altı aylık Apple One’a da sahip olacaksınız. Çekmecenizin arkasındaki eski iOS telefonunuzu yükseltmek için mükemmel bir fırsat. O eski iPhone 5 mi? Şu anda harika bir G’ye değer.

İlgili? Daha fazlasını öğrenmek için aşağıdaki düğmeye basın.

Verizon, herhangi bir iPhone’u takas ettiğinizde ücretsiz bir iPhone 15 Pro sunuyor

Teknory