Violet Bridgerton, Lord Anderson’la Yeniden Evleniyor mu? İşte Kitaplarda Olanlar

15 Haziran 2024 15:53 Violet Bridgerton, Lord Anderson’la Yeniden Evleniyor mu? İşte Kitaplarda Olanlar. Resim: Netflix kaydeden Sam Prance film%2Fbridgerton%2Fviolet-remarry-lord-anderson-book%2F&text=Does+Violet+Bridgerton+Remarry+With+Lord+Anderson%3F+Here%27s+What+Happens+In+The+Books+%40CapitalOfficial” target=”_blank” onclick=”gusto.tracking.social(‘twitter’, ‘share’)”> Bridgerton’ın 3. sezonu, Violet Bridgerton’a olan Lord Anderson adlı yepyeni bir aşkı tanıtıyor. Bridgerton 3. sezonda hayranlar Violet Bridgerton ve Lord Anderson’ın bir araya gelmesi için yalvarmaya başladı ama kitaplarda ne oluyor? […]

Violet Bridgerton, Lord Anderson’la Yeniden Evleniyor mu?  İşte Kitaplarda Olanlar

15 Haziran 2024 15:53

Violet Bridgerton, Lord Anderson’la Yeniden Evleniyor mu? İşte Kitaplarda Olanlar.

Resim: Netflix


Sam Prance

kaydeden Sam Prance

Bridgerton’ın 3. sezonu, Violet Bridgerton’a olan Lord Anderson adlı yepyeni bir aşkı tanıtıyor.

Bridgerton 3. sezonda hayranlar Violet Bridgerton ve Lord Anderson’ın bir araya gelmesi için yalvarmaya başladı ama kitaplarda ne oluyor?

İlk iki sezonunda BridgertonViolet Bridgerton’a ve onun romantik arzularına çok az odaklanılıyor. Sevgili kocası Edmund’un dizi başlamadan yıllar önce ölmesinin ardından çocuklarına odaklanmaya devam ediyor. Onun için potansiyel bir taliple ancak 3. sezonda tanışıyoruz.

Bridgerton 3. sezon izleyicileri Lady Danbury’nin gizemli kardeşi Lord Marcus Anderson’la tanıştırıyor ve o, Violet’le anında anlaşıyor.

Peki Violet Bridgerton ve Lord Anderson oyunun sonu mu geldi? İşte hikayeleri 3. sezonda nasıl bitiyor ve onları sırada ne bekliyor?

UYARI: Bridgerton 3. sezonu ve önümüzdeki kitaplar hakkında spoiler!

Violet Bridgerton hiç yeniden evlenir mi? Bridgerton?

Bridgerton kadrosu hangi karakterle evleneceklerini açıkladı

Leydi Danbury neden kardeşinden nefret ediyor?

3. sezonda Lord Anderson’ın dul olduğunu ve malikanesindeki yaşamı çok yalnız bulduktan sonra Londra’ya geri döndüğünü öğreniyoruz. Violet’le bir kaç cilveli karşılaşmanın ardından aralarında elle tutulur bir kimya olduğu ortaya çıkar. 7. bölümde Lord Anderson, Violet’e onunla bir ilişki kurmakla ilgilendiğini söyler.

Ancak Violet, Lord Anderson’ı Leydi Danbury ile ilişkisini düzeltene kadar göremeyeceğini söylüyor. Sezon boyunca Leydi Danbury’nin erkek kardeşiyle ilgilenmediği açık. Lord Anderson ilk başta bir aşk evliliği için Leydi Danbury’den yardım istediğinde, Leydi ondan onu “kasabayı karıştırmanın” dışında bırakmasını ister.

7. bölümde, Leydi Danbury’nin, Lord Danbury ile evlenmeden önceki gece babalarına kaçmaya çalıştığını söylediği için erkek kardeşine karşı onlarca yıldır kin beslediğini öğreniyoruz. Mutlu olmasını engellediği için onu suçluyor.

Marcus daha sonra Leydi Danbury’den özür diler ve onun Lord Danbury ile evlenmekten korktuğunu bilmediğini açıklar. Marcus aslında onu koruduğunu düşünüyordu. Çiftin makyajı ve Leydi Danbury daha sonra Violet’e ilişkilerini desteklediğini söyler.

Sezon, Violet ve Marcus’un birlikte dans etmesiyle sona eriyor ancak bundan sonra ne olacağı belli değil.

Leydi Danbury neden Lord Anderson'dan hoşlanmıyor?

Leydi Danbury neden Lord Anderson’dan hoşlanmıyor?

Resim: Netflix


Violet Bridgerton kitaplarda Lord Anderson’la evleniyor mu?

Ne yazık ki bundan sonra ne olacağını merak eden hayranlar için Lord Anderson aslında dizide yer alan bir karakter değil. Bridgerton kitabın. dizi için özel olarak yazılmıştır. Violet ayrıca kitaplarda asla yeniden evlenmez.

Ancak Netflix dizisi kitabın senaryosundan oldukça sapmış olsa da ikisi için hâlâ mutlu son olabilir.

Dizinin Violet ve Marcus’un ilişkisini, hikayenin tohumlarının ekildiği yeri keşfetmesi muhtemeldir. Kraliçe Charlotte Violet “bahçesinin çiçek açtığını” itiraf ettiğinde. Evlenirler mi? Bekleyip görmemiz gerekecek.

Ve aralarında herhangi bir sorun olsa bile, 3. sezon Violet ve Lady Danbury’nin ne olursa olsun arkadaş kalacaklarını açıkça ortaya koyuyor.

Devamını oku Bridgerton haberler burada:

Bridgerton Cast ve ‘En İmkansız Bridgerton Sınavı’

Capital’i canlı dinleyin ve kaçırdığınız programları takip edin Küresel oyunçu.

Teknory