Wakanda Forever Videosu, Shuri’nin Kıyafetinin Detaylarını Açıklıyor

Kara Panter’in perde arkası: Wakanda Forever videosu, Shuri’nin yeni Kara Panter kostümünün bazı şaşırtıcı ve açıklanmayan özelliklere sahip olduğunu ortaya koyuyor. için yeni bir kamera arkası videosu Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda Shuri’nin yeni Kara Panter kostümü hakkında bazı gizli detayları ortaya çıkarıyor. Wakanda sonsuza kadar T’Challa’nın ölümünün ardından geleneklerini geri kazanan Wakanda’ya adanmış bir […]

Wakanda Forever Videosu, Shuri’nin Kıyafetinin Detaylarını Açıklıyor

Kara Panter’in perde arkası: Wakanda Forever videosu, Shuri’nin yeni Kara Panter kostümünün bazı şaşırtıcı ve açıklanmayan özelliklere sahip olduğunu ortaya koyuyor.


için yeni bir kamera arkası videosu Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda Shuri’nin yeni Kara Panter kostümü hakkında bazı gizli detayları ortaya çıkarıyor. Wakanda sonsuza kadar T’Challa’nın ölümünün ardından geleneklerini geri kazanan Wakanda’ya adanmış bir film ve Shuri bu anlatıda kilit bir rol oynuyor. Başlangıçta Kara Panter’i tamamen reddeden Shuri, film boyunca büyür ve değişir ve sonunda kalp şeklindeki bitkiyi yeniden yaratmaya başlar. Shuri, güçlerini geliştirdikten sonra kendine ait bir takım elbise yapar ve sonunda rahmetli erkek kardeşinin cübbesini alır.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Elbette Shuri, Kara Panter kostümünü kolaylıkla tasarlarken, görsel efekt ekibi karakter için mükemmel kostümü bir araya getirmekte biraz daha zorlandı. Shuri daha önce hiçbir zaman başrolde bir aksiyon kahramanı olmadığı için ona mükemmel bir görünüm bulmak için bir araya gelmeleri gerekiyordu. Ryan Meinerding, Görsel Geliştirme Başkanı Marvel Stüdyoları, hatta yakın tarihli bir kamera arkası videosunda yönetmen Ryan Coogler’ın kostümünün içine saklanması için ona silah vermek istediğini ortaya koyuyor. Alıntısına ve aşağıdaki videoya göz atın:

“Shuri ile neredeyse biraz daha şiddetli bir bakış bulmaya çalışıyorduk. Bence onu, son derece kendine ait bir şekilde mantoya adım attığı bir karaktere dönüştürmeye çalışıyorduk ve bence bu, onu dahil etti. Black Panther’in daha da vahşi bir versiyonu haline geliyor… Kostümün genel estetiği açısından, diğer Panther kıyafetleriyle aynı, vücudunu mümkün olduğunca sıkı tutmaya çalışıyoruz. bu yüzden esnek hissettiriyor; akrobatik olabileceğini hissettiriyor. Güçlü ve kudretli olabilir. Onun üzerinde herhangi bir kısıtlamaya sahip olmak zorunda değil. Bilirsin, Ryan Coogler’ın istediği şeylerden biri de bir nevi belki de Panther eldivenlerinin daha da büyümesiyle başlayarak ya da açıkça bir teknoloji uzmanı olduğu için teknoloji eklendi ve bu şeyler daha hantal hale geldi ve teknolojiyi görsel bir dilin parçası olarak kullanarak giysiyi neredeyse daha güçlü gösterdi. içine girdik, çok m sahip olduğumuzu fark ettik Önceki filmden Shuri’den, bunlara çok kulak verdiğimiz herhangi bir görsel referans noktası. Bence takım elbisedeki öncekinden en büyük değişiklik, temelde tasarım dilindeki bir tür cesaretin yanı sıra Panther eldivenleri ve omuzlarının etrafında biraz daha güçlü olan birkaç altın parçası. Ona, onlar olmadan sahip olabileceğinden biraz daha fazla bir omuz silueti vermek istiyordu.

İlgili: Wakanda Forever’ın Orijinal Hikayesi Mükemmel Bir 4. Aşama Filmi Olabilirdi


Shuri MCU’da Sırada Nerede Görünecek?

Black Panther Wakanda Forever'da Okoye rolünde Danai Gurira ve Shuri rolünde Letitia Wright

Shuri, kendisine eşlik edecek yeni kostümü ile kesinlikle gelecek filmlerde yeniden karşımıza çıkacak. Kang’ın bir sonraki Thanos olmasının beklendiği göz önüne alındığında, İntikamcılar’ın onunla yüzleşmek için hiper zeki bir kahramana ihtiyacı olacak. Ne de olsa Tony Stark’ın gitmesiyle Shuri tüm süper kahraman operasyonunun beyni olarak yerini almaya hazır. Boyutlar arası yolculuğun sırlarını çözmesi, çok evrenli bir tehditle başa çıkması ve potansiyel olarak zaman yolculuğunu yeniden yaratması gerekecek. Tehlikede olan bu kadar çok şey varken, yapması gereken çok şey olacak, ancak bununla başa çıkma konusunda kesinlikle usta olduğunu kanıtladı. Yani görünüşler İntikamcılar: Kang Hanedanı ve Yenilmezler: Gizli Savaşlar sürpriz olmamalı.

Yine de Shuri’nin bir sonraki büyük yarıştan önce yüzünü gösterebileceği başka yerler var. İntikamcılar filmler. Marvel bir Wakanda yan ürünü geliştirirken, yeni Kara Panter’in küçük ekranda kolayca yerini bulması çok muhtemel. Ne de olsa, aynı zamanda ülkenin baş koruyucusu olan önceki Wakanda hükümdarlarının kız kardeşi ve kızının yer almadığı bir Wakanda şovunu görmek inanılmaz derecede garip olurdu. Yan ürün hakkında pek bir şey bilinmese de, Shuri’nin rolü kesinlikle olmalı.

Ek olarak, Shuri’nin de yeniden ortaya çıkması için yeterli nedeni olacaktır. Demir kalp göstermek. İkili, Ironheart’ın tanıtılmasından sonra yakın arkadaş olmayı başardı. Wakanda sonsuza kadarve Shuri, Ironheart’ın kostümünün güncellenmesinde önemli bir rol oynadı. Gösteri, Shuri’nin Riri Williams’ın kendi kostümünde yaptığı değişikliklerin yanı sıra kostüm güncellemelerini göstermesi için mükemmel bir fırsat olabilir.

Devamı: Kara Panter 2, Doğru Nedenle En Eski MCU Geleneklerinden 1’ini Bozdu

Kaynak: Marvel Stüdyoları

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory