Wannabe İzleyiciler ‘Avengers: Endgame’de Thanos ile Yüzleşen Bir X-Men İkonu Olsaydı Ne Olurdu Diye Sordu

Önümüzdeki birkaç yıl içinde, Marvel Studios’un giderek artan sayıda mutantı MCU’ya yavaş yavaş damlatmasını bekleyebiliriz. Bu süreç, Profesör X ile çoktan başladı. Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strange, geç vahiy Bayan Marvelve Namor içinde Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda. Ama Hugh Jackman’ın Wolverine’i gelirken Deadpool 3mantar nihayet şişeden fırlıyor. Peki ya MCU tarihinin en önemli anlarından […]

Wannabe İzleyiciler ‘Avengers: Endgame’de Thanos ile Yüzleşen Bir X-Men İkonu Olsaydı Ne Olurdu Diye Sordu

Önümüzdeki birkaç yıl içinde, Marvel Studios’un giderek artan sayıda mutantı MCU’ya yavaş yavaş damlatmasını bekleyebiliriz. Bu süreç, Profesör X ile çoktan başladı. Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strange, geç vahiy Bayan Marvelve Namor içinde Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda. Ama Hugh Jackman’ın Wolverine’i gelirken Deadpool 3mantar nihayet şişeden fırlıyor.

Peki ya MCU tarihinin en önemli anlarından bazılarında mutantlar ortalıkta olsaydı? Bu, Gözlemci’nin sonuçlarını çözerken büyük alnını kaşımasına neden olacak bir soru, ancak Marvel hayranları yoğun bir şekilde özellikle eğlenceli bir soruyu tartışıyorlar. Yenilmezler: Oyunsonu:

İlk olarak, Magneto’ya çok sempati duysak da, Infinity Gauntlet’i ele geçirmesinin çok kötü bir şey olacağı konusunda hayranlarla hemfikiriz:

Magneto’nun eldiveni manipüle edip edemeyeceğini merak ediyorsanız, kesinlikle bunu yapabileceğinden emin olabilirsiniz:

Kabul edelim, karışık metal parçalarıyla dağılmış bir savaş alanı Magneto’ya büyük bir avantaj sağlıyor:

Manyeto’nun geçmişinin onu Thanos’un karşısına koyacağı konusunda hemfikiriz, ancak Gerçeklik Taşı onun manyetik güçlerini geçersiz kılma potansiyeline sahip, ilginç bir kırışıklık:

Şu da ilginç Çılgınlığın Çoklu EvreniEarth-538’in muhtemelen Profesör X ile eşleşecek bir Manyeto’su vardı ve Thanos’la son karşılaşmaları sırasında hiçbir yerde görünmüyordu:

Birkaç yıl sonra, artık teori üretmek zorunda kalmayacağız. Magneto’nun bir versiyonunun MCU’ya gelmesi garanti ve onu kimin oynayacağını çok merak ediyoruz. En bariz cevap, yeni bir aktör ve karakterin versiyonudur, belki de Holokost’tan kurtulan biri olduğu zaman çizelgesinin 2020’de toplanmaması nedeniyle biraz değiştirilmiş bir arka planla birlikte.

Sonra tekrar, Jackman’ı MCU’ya sokabilirlerse, neden Michael Fassbender olmasın?

Teknory