Warhammer 40,000: Darktide’ın bu hafta yeni bir soundtrack albümü çıktı — işte Jesper Kyd’in bestelediği parçaların özel bir önizlemesi

Warhammer 40.000: Karanlık Gelgit şu anda oyun dünyasındaki en iyi 40K deneyimlerinden biri ve onu hayata geçiren şeylerden biri de ustaca hazırlanmış müzikleri. Bu müzikler, yolda olan üçüncü cilt ile daha da genişliyor. Makine Tanrının Sırları dır-dir Karanlık Gelgit‘nin en son ücretsiz güncellemesi ve bir sürü yaşam kalitesi iyileştirmesinin yanı sıra yeni silahlar, yeni bir […]

Warhammer 40,000: Darktide’ın bu hafta yeni bir soundtrack albümü çıktı — işte Jesper Kyd’in bestelediği parçaların özel bir önizlemesi

Warhammer 40.000: Karanlık Gelgit şu anda oyun dünyasındaki en iyi 40K deneyimlerinden biri ve onu hayata geçiren şeylerden biri de ustaca hazırlanmış müzikleri. Bu müzikler, yolda olan üçüncü cilt ile daha da genişliyor.

Makine Tanrının Sırları dır-dir Karanlık Gelgit‘nin en son ücretsiz güncellemesi ve bir sürü yaşam kalitesi iyileştirmesinin yanı sıra yeni silahlar, yeni bir oyun içi etkinlik ve yepyeni bir görev içeriyor – ancak aynı zamanda yeni bir müzik parçasının yayınlanmasıyla da çakışıyor. Yaklaşan 3. Ciltten iki parçaya özel bir ilk bakış (ya da gerçekten ilk dinleme) fırsatı verildi ve besteci Jesper Kyd’in en son güncelleme için müzik getirme konusunda neler söylediğini de paylaşabiliriz meyve vermek.

“İçin Makine Tanrısının Sırları, FatShark’ın Mechanicus düzeni için müziğe ihtiyacı vardı ve bu müzikteki makine ruhu unsurunu temsil etmek için bir vocoder kullanmaya karar verdik” diyor.

“Bu yüzden eski bir Roland vocoder’a yöneldim ve müzik için maneviyatla dolu bir vokal performansı yarattım. ‘The Machine Spirit’ parçasının bir tür manevi seans gibi duyulmasını istedim.”

Bu, Darktide’ın kasvetli atmosferi, estetiği ve ortamıyla tam olarak örtüşüyor. Aşağıdan kendiniz dinleyebilirsiniz.

‘The Machine Spirit’, Tertium’un metalik yapıları arasında köşeleri dönüp pis koridorlarda dolaşırken hemen ‘hissedebileceğiniz’ ruh halini yansıtan, atmosferik bir parça.

‘Reactivation’ ise Tertium’da metalik bir motor tipi yapının çıkardığı ritmik tıkırtılar ve çınlamalarla birlikte, parça ilerledikçe gerilimi artıran hızlanan bir ritim ve tempoya sahip.

Yapabilirsiniz film müziğinin 3. Cildini önceden kaydedin Tam sürümü bu hafta sonu, 4 Temmuz’da yayınlanacak.

Xbox Series X, Xbox Series S ve PC kullanıcıları için, Karanlık Gelgit Warhammer’ın hitini almanın tatlı bir yolu olmaya devam ediyor – özellikle de beklerken Warhammer 40.000: Uzay Denizcisi 2 bu yılın sonlarına doğru, 9 Eylül 2024’te gelmesi bekleniyor.

Bunları da beğenebilirsin…

Teknory