Warner Bros. Çalışanlarının Rakip Bir Stüdyoya Satışın Yakında Gerçekleşebileceğini Düşündüğü Bildirildi

Yeni bir rapor, bazı Warner Bros. çalışanlarının stüdyonun nispeten yakın zamanda satın alınmasını beklediklerini, aynı zamanda rakip bir stüdyonun devralabileceğini öne sürüyor. Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin. Özet Warner Bros. çalışanlarının ikonik stüdyonun muhtemelen önümüzdeki iki yıl içinde rakip bir şirkete […]

Warner Bros. Çalışanlarının Rakip Bir Stüdyoya Satışın Yakında Gerçekleşebileceğini Düşündüğü Bildirildi

Yeni bir rapor, bazı Warner Bros. çalışanlarının stüdyonun nispeten yakın zamanda satın alınmasını beklediklerini, aynı zamanda rakip bir stüdyonun devralabileceğini öne sürüyor.

Bu makale gelişmekte olan bir hikayeyi kapsamaktadır. Elimize ulaştıkça daha fazla bilgi ekleyeceğimizden bizi tekrar kontrol etmeye devam edin.

Özet

  • Warner Bros. çalışanlarının ikonik stüdyonun muhtemelen önümüzdeki iki yıl içinde rakip bir şirkete satılabileceğine inandıkları bildiriliyor.
  • Variety’nin aktardığı bilgilere göre olası bir alıcının Universal olduğu tahmin ediliyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Bazı Warner Bros. çalışanların şirketin yakında rakip bir stüdyoya satılabileceğine inandıkları bildiriliyor. 1923’te kurulan Warner Bros., Hollywood’un en uzun soluklu ve en ünlü stüdyolarından biridir. 2023’te, yılın en çok hasılat yapan filmi de dahil olmak üzere birçok önemli filmin arkasında yer aldılar. Barbie.

göre film/news/aquaman-2-jason-momoa-drunk-claims-amber-heard-cut-scenes-elon-musk-letter-1235747775/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>ÇeşitlilikWarner Bros.’un rakip bir stüdyo tarafından satın alınma riskiyle karşı karşıya olduğu bildiriliyor. Bir raporda öncelikle Aquaman 2 ve DC Studios’un durumuyla ilgili olarak, bazı WB çalışanlarının yalnızca başka bir şirketin eski stüdyoyu iki yıl içinde satın alacağına inanmakla kalmayıp, aynı zamanda Universal’ın en olası aday olduğuna inandığını belirtiyor.

Gelmek için daha fazla

Kaynak: film/news/aquaman-2-jason-momoa-drunk-claims-amber-heard-cut-scenes-elon-musk-letter-1235747775/” rel=”noopener noreferrer” target=”_blank”>Çeşitlilik

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow