Way Of Water, 2022’de İlk 3 ABD Gişesini Kırmayacak

Ev film Haberleri Avatar: Way Of Water, 2022’de En İyi 3 ABD Gişesini Çatlatmayacak Avatar: The Way of Water, rekor kıran bir gişe rekoru kırma yolunda ilerliyor, ancak 2022’nin En İyi 3 yerli filmi arasına giremeyecek. Avatar: Suyun Yolu rekor kırmayı vaat eden bir serinin ortasında, ancak 2022’de yerel gişede İlk 3’e giremeyecek. avatarı, yönetmen […]

Way Of Water, 2022’de İlk 3 ABD Gişesini Kırmayacak

Avatar: The Way of Water, rekor kıran bir gişe rekoru kırma yolunda ilerliyor, ancak 2022’nin En İyi 3 yerli filmi arasına giremeyecek.


Avatar: Suyun Yolu rekor kırmayı vaat eden bir serinin ortasında, ancak 2022’de yerel gişede İlk 3’e giremeyecek. avatarı, yönetmen James Cameron’ın geri dönüşünün yanı sıra Sam Worthington, Zoe Saldaña ve Sigourney Weaver gibi birçok önemli oyuncu kadrosunu içeriyor. film uluslararası pazarlarda şimdiden 1 numara, ancak sert hava koşulları ve yoğun rekabet, dünya çapında 1 milyar dolardan fazla toplaması yalnızca iki hafta sürmesine rağmen, filmin Amerika Birleşik Devletleri’nde bu kadar hızlı yükselmesini engelledi.

GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

Başına Son teslim tarihi, Avatar: Suyun Yolu‘nin gişe hasılatı, dört günlük Yeni Yıl tatili hafta sonu sonunda toplam 433.1 milyon $’ a yükselecek. Ancak 2022 toplamını toplamasına sadece bir gün kala, yılbaşından önce yılın en iyi 3 yerli filmi arasına giremeyecektir. Şu anda 4 numaralı yuvayı (mevcut 7 numaralı konumundan yükselen) geride bırakması bekleniyor. Çılgınlığın Çoklu Evreninde Doctor Strange (411,3 milyon dolar), Kara Panter: Sonsuza Kadar Wakanda (433,1 milyon dolar) ve Top Gun: Maverick (718,3 milyon dolar).

İlgili: Örümcek Avatarın Gizli Anahtarıdır: Suyun Başarısının Yolu


Avatar: Her Şey Söylendiğinde ve Yapıldığında Yurt İçinde Suyun Yolu Nasıl Sıralanacak?

jake-sully-loak-örümcek-in-avatar-su-yolu

Büyük bütçenin tam olarak nasıl olduğunu tahmin etmenin inanılmaz derecede zor olduğu kanıtlanmıştır. Avatar: Suyun Yolu özellikle yurt içi gişede performans gösterecek. 134 milyon $’lık tahminlerin oldukça altına düşen ılık bir açılış haftasonunun ardından, bazı uzmanlar 2 milyar $’a ulaşamayacağını spekülasyon yaptı, Cameron bunun yalnızca başabaş noktası olacağını belirtti. Ancak film, ikinci haftasında yılın en iyi Çarşamba gününü kaydederek ve üçüncü Cuma gününü ikinci Cuma gününe göre iyileştirerek şaşırtıcı bir büyüme göstererek gişede güçlü bir tutunma sergiledi.

Bununla birlikte, hafta sonundan haftasonuna, film genel olarak giderek daha az yer aldı ve bu, yeni çıkan herhangi bir sinema filmi için tipik bir yörüngedir. Orijinalin yerel toplamını eşleştirmek için avatarı, filmin yine de ek 352,1 milyon dolar kazanması gerekecek. Önümüzdeki yedi hafta boyunca çok az düşüşle izleyicileri tutmaya devam ederse, bu tamamen yapılabilir. Bu zor olsa da, Ocak ayında çok az rekabet var, radarda büyük bir sinyal verecek tek geniş gösterimli filmler Blumhouse’unkiler. M3GAN 6 Ocak 2023’te ve belki de yeniden başlatılması Ev partisi 13 Ocak 2023’te.

Ancak, olsa bile Avatar: Suyun Yolu orijinali aşmayı başarıyor avatarı, bu onu yine de yerel listede yalnızca 4. sıraya yerleştirirdi. Devam filmleri orijinallerini geçme yeteneğine sahip olsa da, filmin daha da yükseğe zıplayabildiğini kanıtlaması şaşırtıcı olurdu. Yenilmezler: Oyunsonu (858,3 milyon dolar) veya Yıldız Savaşları Bölüm VII: Güç Uyanıyor (936,6 milyon $) 2 ve 1 numaralı noktalarda yerlerini aldı. Ancak, 3 numarayı talep etmede adil bir sarsıntı yaşıyor. Örümcek Adam: Eve Dönüş Yok (814,1 milyon $), ancak bunu yalnızca zaman gösterecek.

Devamı: James Cameron, Avatar 2’de Titanik’i Kasıtlı Olarak Kopyaladı mı?Kaynak: Son tarih

Anahtar Yayın Tarihleri

Teknory