WD 500GB My Passport SSD’de inanılmaz fiyat düşüşü

Bu, taşınabilir yarıiletken sürücüdeki şimdiye kadarki en iyi fiyat olmakla kalmıyor, aynı zamanda yakın bir rekabet bile değil. Kullanışlı cihaz, sadece bir yıl önce yaklaşık 100 dolardan satılıyordu ve hiçbir zaman 60 doların altına teklif edilmemişti. Giderek daha fazla amiral gemisi telefonun dahili bellek genişletme sunmadığı düşünülürse, bu, kullanışlı bir harici seçenekten tasarruf etmek için […]

WD 500GB My Passport SSD’de inanılmaz fiyat düşüşü

Bu, taşınabilir yarıiletken sürücüdeki şimdiye kadarki en iyi fiyat olmakla kalmıyor, aynı zamanda yakın bir rekabet bile değil. Kullanışlı cihaz, sadece bir yıl önce yaklaşık 100 dolardan satılıyordu ve hiçbir zaman 60 doların altına teklif edilmemişti. Giderek daha fazla amiral gemisi telefonun dahili bellek genişletme sunmadığı düşünülürse, bu, kullanışlı bir harici seçenekten tasarruf etmek için kaçırılmayacak bir fırsattır.

WD 500MB My Passport Taşınabilir Harici SSDWD 500MB My Passport Taşınabilir Harici SSD

WD 500MB My Passport Taşınabilir Harici SSD

Parola etkinleştirilmiş 256 bit AES donanım şifrelemesi ile verilerinizin güvenliğini sağlayarak 1.050 Mb/sn’ye varan okuma hızlarının ve 1.000 Mb/sn’ye varan yazma hızlarının keyfini çıkarın.

My Passport SSD, 1.050MB/s’ye varan etkileyici okuma hızları ve 1.000MB/s’ye varan yazma hızları sunarak hızlı dosya erişimi ve aktarımları sağlar. Parola etkin 256 bit AES donanım şifrelemesi ile verileriniz güvende kalır ve dosyalarınızı yetkisiz erişime karşı korur.

Seyahatin zorluklarına dayanacak şekilde tasarlanan bu SSD, darbeye, titreşime ve düşmeye karşı dayanıklıdır ve 6,5 ft’e kadar düşmelere dayanabilir. USB 3.2 Gen-2 ve USB-C (ve daha eski sistemler için USB-A) ile çapraz uyumluluğu, çeşitli cihazlara sorunsuz bağlantı sağlar. İster profesyonel ister hareket halindeki bir kullanıcı olun, WD My Passport SSD, cihaz listenize mükemmel bir ekleme yapar.

WD 500GB My Passport SSD anlaşması her an geri gelebilir, bu yüzden kaçırmayın. Yukarıdaki widget sizi oraya götürür.

WD 500GB My Passport SSD’de inanılmaz fiyat düşüşü

Teknory