Windows için en iyi Microsoft Office Pro fırsatı

TL;DR: Windows için ömür boyu Microsoft Office Pro 2021 lisansı 41,03 £ fiyatla satışta ve liste fiyatından %79 tasarruf etmenizi sağlıyor. CV’niz Excel, Word veya PowerPoint gibi Microsoft Office uygulamalarındaki becerileri listeleyebilir, ancak her program hakkında güncel bilgiye mi ihtiyacınız var? Veya PC’nizde yüklü olan paketin en son sürümü mü? Bu sorulardan birine veya her […]

Windows için en iyi Microsoft Office Pro fırsatı

TL;DR: Windows için ömür boyu Microsoft Office Pro 2021 lisansı 41,03 £ fiyatla satışta ve liste fiyatından %79 tasarruf etmenizi sağlıyor.


CV’niz Excel, Word veya PowerPoint gibi Microsoft Office uygulamalarındaki becerileri listeleyebilir, ancak her program hakkında güncel bilgiye mi ihtiyacınız var? Veya PC’nizde yüklü olan paketin en son sürümü mü? Bu sorulardan birine veya her ikisine de evet yanıtı verdiyseniz bu fırsata göz atın. Yalnızca 41,03 £ karşılığında Microsoft Office Pro 2021 ve çevrimiçi eğitim kursları için ömür boyu lisans alabilirsiniz.

Yıllık abonelik ücreti talep eden Microsoft 365’in aksine, ömür boyu Microsoft Office lisansı, pakete ömür boyu erişim için yalnızca bir kez ödeme yapabileceğiniz anlamına gelir.

Satın aldıktan sonra, uygulamaları bir Windows PC’ye yüklemek için anında bir bağlantı ve yazılım lisans anahtarı alacaksınız. Bu, sonunda bilgisayarınızı yükselttiğinizde o cihaz için başka bir lisans anahtarı satın almanız gerekeceği anlamına gelir.

Bu paketin ikinci yarısı Microsoft Sıfırdan İleri Düzey’e eğitimdir. Burada Excel, Word, PowerPoint ve Access’teki kullanım örneklerini ve araçları kapsayan kurslar bulacaksınız. Excel’de DÜŞEYARA’yı ve koşullu biçimlendirmeyi, Word’de belge şablonlarını ve parola korumalı dosyaları nasıl kullanacağınızı veya PowerPoint’te ilgi çekici slayt gösterileri oluşturmayı öğrenebilirsiniz. Bu beceriler yalnızca kişisel ve yaratıcı projelerin tamamlanmasında değil aynı zamanda profesyonel dünyada da faydalıdır.

İster Windows için Microsoft Office’in en son sürümüne ihtiyacınız olsun ister paketin nasıl kullanılacağına ilişkin eğitim kursları isteyin, bu paket her ikisini de yalnızca 41,03 £ karşılığında içerir.

Teknory