Windows uygulamalarını Mac’inizde nasıl çalıştırabilirsiniz?

TL;DR: Bir yıllık CrossOver+ Windows Uyumluluk Uygulaması aboneliği 40,46 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %32 tasarruf etmenizi sağlar. Mac bilgisayarlar ne kadar harika olursa olsun, Windows’a özel pek çok yararlı yazılım vardır. Bu normalde bir sorun oluştursa da, Mac kullanıcıları yine de en sevdikleri Windows uygulamalarını yazılım gecikmesi veya hantal entegrasyon olmadan Mac’te başlatabilirler. […]

Windows uygulamalarını Mac’inizde nasıl çalıştırabilirsiniz?

TL;DR: Bir yıllık CrossOver+ Windows Uyumluluk Uygulaması aboneliği 40,46 £ karşılığında satışta olup liste fiyatından %32 tasarruf etmenizi sağlar.


Mac bilgisayarlar ne kadar harika olursa olsun, Windows’a özel pek çok yararlı yazılım vardır. Bu normalde bir sorun oluştursa da, Mac kullanıcıları yine de en sevdikleri Windows uygulamalarını yazılım gecikmesi veya hantal entegrasyon olmadan Mac’te başlatabilirler. CrossOver+, yüzlerce Windows programını yerel Mac yazılımıymış gibi sorunsuz bir şekilde çalıştırmanıza izin veren bir Mac için Windows Uyumluluk Uygulamasıdır ve yalnızca 40,46 £ karşılığında bir yıllık abonelik alabilirsiniz.

Windows’tan Mac bilgisayara aktarıyorsanız, topladığınız tüm uygulamaları kaybetmeniz gerekmeyebilir. CrossOver+, bir Mac’in sorunsuz, yüksek güçlü donanımını birçok popüler, süper kullanışlı Windows uygulamasıyla birleştirmenizi sağlar.

Satın almadan önce desteklenen uygulamalardan bazılarına göz atın. Verimlilik yazılımlarından oyunlara ve Adobe gibi büyük şirketlere kadar seçim yapabileceğiniz tonlarca seçenek var. CrossOver+ bir öykünücü değildir. Bunun yerine Windows komutlarını Mac için çevirir, böylece MacBook’unuz aslında bir HP dizüstü bilgisayarmış gibi davranmanıza gerek kalmaz. Öykünücünüzü çalıştırmak için çok fazla bellek ayırmanız gerektiğinden, artık yüksek performansı kaçırmanıza gerek yok. Windows’a özel oyunlar oynayın, işlerinizi halledin ve daha fazlasını yapın.

CrossOver+ size bu programların tümü için abonelik sağlamaz. Windows aboneliklerini ve lisanslarını Mac’inizde kullanabilmenizi sağlar. Bir programı başlatma zamanı geldiğinde, sadece CrossOver penceresindeki simgeye tıklayın. CrossOver+’ın Windows arabirimiyle etkileşim kurmanızı gerektirmediğini düşünürsek, bir Windows uygulamasını açtığınızın farkında bile olmayabilirsiniz.

Mac’leri tercih ettiğiniz için tek bir program havuzuna takılıp kalmak zorunda değilsiniz.

Sınırlı bir süre için, 40,46 £ karşılığında bir yıllık CrossOver+ Windows Uyumluluk Uygulaması aboneliği edinin.

Teknory