Windows veya Mac için en iyi Microsoft Office fırsatı

TL;DR: Windows için Microsoft Office Professional 2021’e ömür boyu lisans(yeni bir sekmede açılır) veya Mac(yeni bir sekmede açılır) 33,36 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %89 tasarruf etmenizi sağlar. Bazı rakamları hesaplamak mı yoksa bir özgeçmişi gözden geçirmek mi? Microsoft Office, bu ve daha fazlası için başvurabileceğiniz programlar olabilir. İster taslak hazırlıyor, düzenliyor, paylaşıyor veya […]

Windows veya Mac için en iyi Microsoft Office fırsatı

TL;DR: Windows için Microsoft Office Professional 2021’e ömür boyu lisans(yeni bir sekmede açılır) veya Mac(yeni bir sekmede açılır) 33,36 £ karşılığında satışta olup, liste fiyatından %89 tasarruf etmenizi sağlar.


Bazı rakamları hesaplamak mı yoksa bir özgeçmişi gözden geçirmek mi? Microsoft Office, bu ve daha fazlası için başvurabileceğiniz programlar olabilir. İster taslak hazırlıyor, düzenliyor, paylaşıyor veya araştırıyor olun, bu programlar, Windows veya Mac kullanıcıları için üretkenlik yazılımı söz konusu olduğunda gerçekten önemlidir ve abonelik ücretlerini atlamanın bir yolu vardır.

Mac için Microsoft Office Ev ve İş için ömür boyu lisans alın(yeni bir sekmede açılır) veya Windows için Microsoft Office Professional 2021(yeni bir sekmede açılır) sadece 33,36 £ karşılığında. Bu %89 indirim ve kupona gerek yok.

İşte yılın en iyi üretkenlik yazılımlarından bazılarında yılın en iyi anlaşmasını elde etme şansınız. bir nedeni var milyar insan MS Office kullanıyor. Sıfırdan veya bir şablondan belge oluşturmanız gerekirse, Word her ikisinde de size yardımcı olabilir. Excel pratik olarak kendi başına bir iş yapıcıdır ve onunla görevleri nasıl otomatikleştireceğinizi bile öğrenebilirsiniz.

Sınıfla bir şey paylaşmanız mı gerekiyor? PowerPoint yalnızca bir slayt gösterisi programı değildir. Ayrıca eğlenceli animasyonlar, aşırı detaylı posterler ve daha fazlasını oluşturabilirsiniz. Outlook ve Teams ile iş arkadaşlarınızla iletişim halinde kalın ve toplantı programınızın zirvesinde kalın ve OneNote ile notlarınızı düzenli tutmayı unutmayın.

Bu programların altısı da Mac ve Windows lisansında mevcuttur, ancak Mac, Teams’in temel sürümünü alır. Windows ayrıca iki özel programa sahiptir: Publisher ve Access. Publisher ile el ilanları ve posterler gibi bilgilendirici basılabilirler oluşturabilirsiniz ve Access kendi kişisel veri tabanınızdır.

Windows için Microsoft Office’in ömür boyu lisansını alın(yeni bir sekmede açılır) veya Mac(yeni bir sekmede açılır) sadece 33,36 £ karşılığında. Kupon gerekmez.

Teknory