Wolverine, MCU’nun İlk Çıkış Sanatında Daha Komik Bir Kostüme Sahip Oldu

Özet Marvel Studios’tan Wolverine’in MCU’da yer alacağına dair spekülasyonlar artıyor ve hayranlar onun potansiyel solo çıkışı için komik bir kostüm hayal ediyor. Hugh Jackman’ın Deadpool 3’te Wolverine rolüne dönüşü, onun ayrılışından sonra rolü kimin devralabileceği konusunda spekülasyonlara yol açtı. Son gelişmeler, MCU’nun X-Men yeniden başlatmasının tüm X-Men ekibini tanıtacağını ve izleyicilerin bu mutant kahramanları tekrar […]

Wolverine, MCU’nun İlk Çıkış Sanatında Daha Komik Bir Kostüme Sahip Oldu

Özet

  • Marvel Studios’tan Wolverine’in MCU’da yer alacağına dair spekülasyonlar artıyor ve hayranlar onun potansiyel solo çıkışı için komik bir kostüm hayal ediyor.
  • Hugh Jackman’ın Deadpool 3’te Wolverine rolüne dönüşü, onun ayrılışından sonra rolü kimin devralabileceği konusunda spekülasyonlara yol açtı.
  • Son gelişmeler, MCU’nun X-Men yeniden başlatmasının tüm X-Men ekibini tanıtacağını ve izleyicilerin bu mutant kahramanları tekrar iş başında görmek için uzun süre beklemek zorunda kalmayabileceklerini gösteriyor.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Yeni MCU hayran sanatı, Marvel Studios’un neler yaptığını hayal ediyor Wolverine MCU’daki potansiyel solo çıkışı için oldukça komik bir kostüm giymiş gibi görünebilir. Disney’in 20th Century Fox’u satın alması 2019’da kesinleştiğinden beri birçok kişi mutantların ve X-Men’in MCU’da ne zaman büyük çıkış yapacağını merak ediyordu. Mutant karakterler tanıtılmaya başlandı ancak 2024 Deadpool 3 Ryan Reynolds ve Hugh Jackman’ın sırasıyla Deadpool ve Wolverine olarak dönüşlerine işaret ederek bunu daha da geliştirecek. Hugh Jackman’ın Wolverine olarak geri dönmesine rağmen, onun son ayrılışından sonra rolü kimin devralabileceği ve MCU’nun resmi Wolverine’inin nihayet ne zaman çıkış yapabileceği konusunda spekülasyonlar sürüyor.

Marvel Studios’un MCU’nun Wolverine’ini resmi olarak tanıtmasına ilişkin spekülasyonlar her zaman arttığından, birçok sanatçı mutant kahramanın ilk çıkışının nasıl görünebileceğini hayal etti. Tarafından paylaşılan yeni bir hayran posteri Hazzaa Jarrar Wolverine’i tek başına uzun metrajlı bir filmle MCU’ya getiriyor ve kahramana, Hugh Jackman’ın Wolverine’inin 2007’de gösterdiğinden çok daha komik bir kostüm hediye ediyor. Deadpool 3.

Jackman’ın Wolverine’i daha önce Fox’ta solo bir üçleme almıştı. X Men Bu yüzden Wolverine’in popülaritesinin onu bir kez daha MCU’da merkez sahneye çıkarması mümkün. MCU’lar için yeni gelişmeler açıklanırken X Men yeniden başlatma, Wolverine’in yakında tanıtılması mümkün.


MCU’nun X-Men Filmi Nihayet Ne Zaman Gerçekleşecek?

Michael Fassbender, James McAvoy, Hugh Jackman, Patrick Stewart ve Ian McKellen, X-Men Days of Future Past'ta

Marvel Stüdyoları’ X Men film ilk olarak Kevin Feige tarafından SDCC 2019’da tanıtılmıştı, ancak o zamandan beri gelecekteki mutant merkezli projeyle ilgili haberler çok azdı. Bununla birlikte, 2022’de Kamala Khan’ın mutant statüsünün ortaya çıkmasıyla birlikte mutant karakterler yavaş yavaş MCU’ya dahil edildi. Bayan Marvel. Bunu hızla takip etti Kara Panter: Wakanda Forever’ın mutant Namor’un tanıtımı ve birkaç mutant karakterin öne çıkması Dişi Hulk: Avukat. Yeni mutant karakterler beklendiğinden Deadpool 3 Ve Kaptan Amerika: Cesur Yeni DünyaMCU’nun X-Men’inin oluşumu çok uzakta olmayabilir.

Bu, MCU’larla ilgili son gelişmelerle güçlendirildi. X Men tarafından bildirildiği gibi yeniden başlatma Son teslim tarihi Marvel Studios’un yakında yazarların tekliflerini dinlemeye başlayacağını X Men uzun metrajlı film. Bu, MCU’nun ilk mutant merkezli projesinin, bireysel mutantların Aşama 1’deki gibi bir araya getirilmeden önce geliştirilebileceğini öne süren önceki teoriler yerine, tam X-Men ekibini tanıtacağını gösteriyor. Yenilmezler. Bu ne zaman olacağını açıklığa kavuşturmasa da Wolverine MCU’da resmi olarak ilk çıkışını yapabilirse bu, bir bütün olarak X-Men ekibi için çok heyecan verici bir gelişme; izleyicilerin bu mutant kahramanları yeniden iş başında görmek için çok fazla beklemek zorunda kalmayacağı anlamına geliyor.

Kaynak: instagram/Son teslim tarihi

Önemli Çıkış Tarihleri

Teknory