WrestleQuest, Ağustos Sonlarına Kadar Son Dakika Gecikmesi Yaşıyor

Bugün lansmanı için güreş yanlısı temalı RPG WrestleQuest’i oynamayı dört gözle bekliyorsanız, görünüşe göre bu kart değişebilir. oyun bir son dakika gecikmesi yaşadı ve şimdi 22 Ağustos’ta gelecek. Geliştirici Mega Cat Studios ve yayıncı Skybound Games dün akşam gecikmenin nedenini bir kurtarma hatasının keşfedilmesinden kaynaklandığını açıkladı. Açıklama şöyle: “Çıkış platformlarımızdan birinde son kontrolleri yaparken, oyuncuların […]

WrestleQuest, Ağustos Sonlarına Kadar Son Dakika Gecikmesi Yaşıyor

Bugün lansmanı için güreş yanlısı temalı RPG WrestleQuest’i oynamayı dört gözle bekliyorsanız, görünüşe göre bu kart değişebilir. oyun bir son dakika gecikmesi yaşadı ve şimdi 22 Ağustos’ta gelecek.

Geliştirici Mega Cat Studios ve yayıncı Skybound Games dün akşam gecikmenin nedenini bir kurtarma hatasının keşfedilmesinden kaynaklandığını açıkladı. Açıklama şöyle:

“Çıkış platformlarımızdan birinde son kontrolleri yaparken, oyuncuların birden fazla farklı cihazda WrestleQuest oynarken kayıtlı oyun ilerlemelerini kaybetmelerinin mümkün olduğunu keşfettik. Bu, saatlerce süren içerikle dolu bir oyun olduğu ve oyuncu ilerlemesi çok önemli olduğu için, hayranlarımıza asla böyle laf atamayız.”

Oyunun çıkışından yalnızca saatler önce ertelendiğini görmek can sıkıcı olsa da, ekibin bu sorunu oyuncuları etkilemeden önce fark etmesi iyi bir şey. Meraklı güreş ve RPG hayranları birkaç hafta daha beklemek zorunda kalacaklar, ancak en azından muhtemelen biraz gönül rahatlığıyla oynayabilecekler.

WrestleQuest, ana karakter Randy “Muchacho Man” Santos’un nihai süperstar olma arayışında olduğu, aksiyon figürü güreş liglerinden sonra şekillenen bir dünyada ortaya çıkıyor. Chrono Trigger ve Final Fantasy VI gibi klasiklerden esinlenerek, rakiplerinize özel saldırılar yapmak ve takım hareketlerini etiketlemek için geniş bir arkadaş grubuyla ortak olacaksınız. Kurgusal kişiliklere ek olarak, oyunda Jeff Jarrett, Jake “The Snake” Roberts, Sgt. Katliam, diğerleri arasında.

WresleQuest, PlayStation ve Xbox konsollarında, Switch’te, PC’de ve Netflix aracılığıyla mobilde mevcut olacak.

Teknory