Xiaomi 13 Ultra Avrupa’da çıktı

Şirketin şimdiye kadarki en güçlü akıllı telefonu olan Xiaomi 13 Ultra, artık dünya çapında mevcut. 13 Ultra, Nisan ayında Çin’de 5.999 RMB (840 $) gibi oldukça makul bir fiyatla piyasaya sürüldü, ancak Avrupa pazarlarındaki fiyatlandırma çok farklı. İçinde Almanya(yeni bir sekmede açılır), ispanya(yeni bir sekmede açılır)Ve Fransa(yeni bir sekmede açılır)fiyat aynıdır: 1.499,90 € veya 1.615 […]

Xiaomi 13 Ultra Avrupa’da çıktı

Şirketin şimdiye kadarki en güçlü akıllı telefonu olan Xiaomi 13 Ultra, artık dünya çapında mevcut.

13 Ultra, Nisan ayında Çin’de 5.999 RMB (840 $) gibi oldukça makul bir fiyatla piyasaya sürüldü, ancak Avrupa pazarlarındaki fiyatlandırma çok farklı. İçinde Almanya(yeni bir sekmede açılır), ispanya(yeni bir sekmede açılır)Ve Fransa(yeni bir sekmede açılır)fiyat aynıdır: 1.499,90 € veya 1.615 $.

Bu, Samsung Galaxy S23 Ultra’nın Avrupa’daki başlangıç ​​fiyatından 100 € veya Apple’ın iPhone 14 Pro Max başlangıç ​​fiyatından 30-50 € daha fazla (iPhone fiyatları bölgeye göre değişir).

AYRICA BAKINIZ:

Hiçbir şeyin bir sonraki akıllı telefonu ilkinden ‘daha kaliteli’ olmayacak

Bu fiyata, dört adet Leica markalı 50 megapiksel kamera (geniş, ultra geniş, bir 3,2x telefoto kamera ve bir 5x periskop telefoto kamera) ve bir 32 megapiksel özçekim kamerası ile inanılmaz derecede güçlü bir kameralı cep telefonu alıyorsunuz. Telefonun Çince sürümünü denedim ve mükemmel Xiaomi 13 Pro ile benzer kalitede fotoğraflar sunduğunu gördüm, ancak periskop kamera ona önemli ölçüde iyileştirilmiş yakınlaştırma yetenekleri sağlıyor.

Bir bakışta bu telefonun tamamen kameralarla ilgili olduğu açık.
1 kredi

Diğer önemli özellikler arasında 6,73 inç AMOLED ekran, Snapdragon 8 Gen 2 çip, 12 GB RAM, 512 GB depolama, 90 W kablolu şarjlı 5.000 mAh pil ve Dolby Atmos destekli çift hoparlör yer alıyor. Telefon, ekran içi parmak izi tarayıcıya, IP68 su ve toza dayanıklılığa sahiptir ve Xiaomi’nin Android 13 tabanlı MIUI 14 işletim sistemi ile birlikte gelir.


Sizin İçin Öne Çıkan Video

Bu bileklik, egzersiz yaparken telefonunuzu yerinde tutacak — Future Blink


Suni deri yeşil veya siyah sırt ve arkadaki devasa, dairesel kamera tümseği ile Xiaomi 13 Ultra, aksi takdirde oldukça benzer olan Xiaomi 13 Pro’dan çok farklı bir tasarıma sahiptir.

Xiaomi 13 Ultra şimdi Xiaomi’de satın alınabilir(yeni bir sekmede açılır) Avrupalı(yeni bir sekmede açılır) web siteleri(yeni bir sekmede açılır).

Teknory