Ya sev ya terket? Bu Renkli Özel Porsche Taycan Dikkatleri Çekecek

Porsche Taycan Cross Turismo’yu seviyoruz ve onu Alman otomobil üreticisinin parlak siyah, mavi ve kırmızı renk yelpazesinde hayal ediyoruz. Sonra tekrar, dört ana renk temasına sahip olmak biraz abartılı olabilir. Ama iç çarpıcı. Renklerin, şık malzemelerin, sürdürülebilir süslemenin ve mantarın mükemmel bir kombinasyonu. Mantarın bir arabanın içinde bu kadar güzel görüneceğini kim bilebilirdi? Taycan sanat […]

Ya sev ya terket?  Bu Renkli Özel Porsche Taycan Dikkatleri Çekecek

Porsche Taycan Cross Turismo’yu seviyoruz ve onu Alman otomobil üreticisinin parlak siyah, mavi ve kırmızı renk yelpazesinde hayal ediyoruz. Sonra tekrar, dört ana renk temasına sahip olmak biraz abartılı olabilir. Ama iç çarpıcı. Renklerin, şık malzemelerin, sürdürülebilir süslemenin ve mantarın mükemmel bir kombinasyonu. Mantarın bir arabanın içinde bu kadar güzel görüneceğini kim bilebilirdi? Taycan sanat arabası, çok renkli boya işiyle kutuplaştırıyor olabilir, ancak kabin bir zaferdir. Porsche, yakında Porsche’nin birçok iç paketine girebilecek mantar temalı bir iç mekana sahip bir şey üzerinde olabilir.

Muhteşem bir tarza sahip ancak umutsuzca pratik olmayan MX-30 EV’de mantar malzemesini tanıttığı için Mazda’ya teşekkür ederiz (Mazda, ne de olsa Japonya’da mantar yaparak hayata başladı). Sean Wotherspoon’un araba tutkunlarının hayatları boyunca neler kaçırdıklarını keşfedeceğini kim bilebilirdi? Wotherspoon, “Pencerelerin etrafındaki mantar öğelerini ‘ağaçlar’ olarak adlandırıyorum” diye ekledi. “Bu arabanın içinde gerçekten doğanın içinde oturuyormuş gibi hissediyorsunuz.”

Ayrıca kabinde geri dönüştürülmüş balık ağlarından yapılmış yeşil kilimler, suni deri, fitilli kadife ve Atacama Bej fitilli tavan kaplaması vardır. Porsche Taycan sanat arabasının sevimli dış görünüşü, onu sev ya da nefret et, ama sanatın konusu bu. İçeri gelince, arabanın iç kısmında daha fazla ağaç ve fitilli sağlam bir kazanç olacaktır.

Teknory