Yacht Club Games, Yepyeni Bir Oyun İçeren Yeni Shovel Knight Güncellemelerini Ortaya Çıkarıyor

Yat Kulübü Oyunları kendi ev sahipliği yaptı Doğrudan stilde sunum bugün öncelikle Kürek Şövalyesi’nin 10. yıldönümünü anmak için. Bu nedenle etkinlikte, yepyeni bir oyunun tanıtımı da dahil olmak üzere Shovel Knight ile ilgili çeşitli duyurular yer aldı. Bu yeni Shovel Knight oyununun başlığı yok ve gösterilmedi, ancak Yacht Club oyunun geliştirilmekte olduğunu doğruladı. Ayrıca bu […]

Yacht Club Games, Yepyeni Bir Oyun İçeren Yeni Shovel Knight Güncellemelerini Ortaya Çıkarıyor

Yat Kulübü Oyunları kendi ev sahipliği yaptı Doğrudan stilde sunum bugün öncelikle Kürek Şövalyesi’nin 10. yıldönümünü anmak için. Bu nedenle etkinlikte, yepyeni bir oyunun tanıtımı da dahil olmak üzere Shovel Knight ile ilgili çeşitli duyurular yer aldı.

Bu yeni Shovel Knight oyununun başlığı yok ve gösterilmedi, ancak Yacht Club oyunun geliştirilmekte olduğunu doğruladı. Ayrıca bu oyunun doğası hakkında çeşitli ipuçlarının Shovel Knight Dig, Shovel Knight Pocket Dungeon ve Shovel Knight: Treasure Trove gibi diğer Shovel Knight oyunlarında bulunabileceğine de işaret etti.

Stüdyo ayrıca şunu belirtiyor: “Sadece Shovel Knight mirasını onurlandıran değil, aynı zamanda çığır açan, yenilikçi oyun mekaniklerine de öncülük eden bir deneyim yaratmaya kendimizi adadık. Bu sadece bir devam oyunu değil; Shovel Knight’ı oyun dünyasında tamamen yeni bir boyuta taşıyacak yeni ve cesur bir macera.”

Bu yeni oyunun ne olduğunu görmek için beklememiz gerekecek, ancak stüdyo orijinal oyunun Shovel Knight: Shovel of Hope DX adlı geliştirilmiş bir versiyonunu ortaya çıkardı. Bu, 2014’ün bağımsız klasiğinin tam sürümüdür; 20 yeni oynanabilir karakter, geri sarma işlevi, kaydetme durumları, çevrimiçi çok oyunculu oyun, hileler ve daha fazlasını içerir. Shovel Knight: Shovel of Hope DX’in yayınlanma penceresi veya duyurulan platformu yoktur. Daha küçük güncellemelere gelince, Yacht Club, Shovel Knight Dig (son içerik paketi) ve Pocket Dungeon için ücretsiz DLC’yi duyurdu.

Yacht Club ayrıca yakında çıkacak aksiyon-macera oyunu Mina the Hollower için bir güncelleme de sağladı. Yeni bir fragman, oynanışın montajını sunuyor ve Yacht Club, projenin “tüm seviye içeriğine yönelik ilk geçişin tamamlanmaya yaklaştığını” belirtiyor. Önümüzdeki birkaç ayı oynanışı cilalayıp iyileştirerek geçirmeyi planlıyor. Yacht Club, oyunun 2022’deki çıkışından bu yana beklenenden daha büyük büyüdüğünü ortaya koyuyor; artık “geniş” bir dünya ve RPG unsurları içeriyor. Stüdyo, yakın gelecekte büyük bir oynanışın ortaya çıkmasını beklediğini söylüyor.

Shovel Knight için orijinal oyuna ilişkin incelememize buradan göz atın. Ayrıca Mina the Hollower’ın yapımını anlatan özel belgeselimizi de buradan izleyebilirsiniz.

Teknory