Yalnızca 460 ABD dolarına okul veya iş için yenilenmiş bir MacBook edinin

TL;DR: 23 Şubat’a kadar yenilenmiş bir MacBook Air (Intel Core i5, 8 GB RAM, 128 GB SSD) edinebilirsiniz(Yeni bir sekmede açılır) yalnızca 459,99 ABD doları karşılığında – bu, orijinal MSRP’den %54 indirim anlamına gelir. Bilgisayarınız çalışmayı bırakmaya karar verdiğinde, yeni bir tane için para harcamak zorunda kalma düşüncesi gözünüzü korkutabilir. Ancak, dikkate alınması gereken uygun […]

Yalnızca 460 ABD dolarına okul veya iş için yenilenmiş bir MacBook edinin

TL;DR: 23 Şubat’a kadar yenilenmiş bir MacBook Air (Intel Core i5, 8 GB RAM, 128 GB SSD) edinebilirsiniz(Yeni bir sekmede açılır) yalnızca 459,99 ABD doları karşılığında – bu, orijinal MSRP’den %54 indirim anlamına gelir.


Bilgisayarınız çalışmayı bırakmaya karar verdiğinde, yeni bir tane için para harcamak zorunda kalma düşüncesi gözünüzü korkutabilir. Ancak, dikkate alınması gereken uygun maliyetli (ve çevre dostu) bir çözüm var: yenilenmiş satın almak. Önceden sahip olunan bir teknoloji parçasını satın alarak(Yeni bir sekmede açılır)yüzlerce dolar tasarruf ediyor olabilirsiniz – artı, çevreye şu şekilde yardımcı olursunuz: e-atıkları azaltmak(Yeni bir sekmede açılır).

Sizin için yeni olan bu özel cihaz için, bu yenilenmiş MacBook Air, sizi okul yılı, iş günü veya art arda izleme seansı boyunca taşıyacak şey olabilir. Ve 23 Şubat 23:59 PT’den önce satın alırsanız, 459,99 $’dan 500 $’ın üzerinde indirim elde edebilirsiniz.

Çalışmak ve eğlenmek için yenilenmiş bir MacBook

Bu kompakt bilgisayar, kolay taşınabilirlik ve sürekli kullanım için hafif ve güçlüdür. 8 GB RAM ve Intel® Core™ i5 işlemci yüklü olarak gelir, ancak zorlu yazılımları çalıştırırken gecikme fark ederseniz, Turbo Boost’u açabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) biraz ekstra güç elde etmek için. Bir video oluşturmanın veya biraz hız kazandığınızda çok sayıda sekmeyi açık tutmanın ne kadar kolay olduğunu görün.

Bu MacBook, onu nasıl kullandığınıza bağlı olarak tek bir şarjla 12 saate kadar dayanabilir. Mini bir film gecesi için birkaç Bluetooth hoparlör bağlayın veya 128 GB SSD’den en iyi şekilde yararlanın ve birkaç oyun indirin.

Hiç yenilenmiş bir bilgisayar almadıysanız, raflardan satın almaktan çok da farklı değil. Bu model “B” derecesi ile restore edilmiştir, yani yepyeni olmadığına dair tek işaret, gövdede hafif aşınma veya çizikler olabilir, ancak ne kadar iyi çalıştığını etkilemesi gereken hiçbir şey olmayabilir. Diğer her şey harika çalışıyor ve hatta bir Apple MagSafe şarj cihazıyla birlikte geliyor.

Yenilenmiş bir MacBook Air’de tasarruf edin

Zor durumdaki bilgisayarınızı değiştirmek, bankayı yıkmak zorunda değildir. Bunun yerine yenilenmiş bir 13,3″ MacBook Air alabilirsiniz.(Yeni bir sekmede açılır) 459,99 $ (kayıtlı 999 $) için satışta. Kupon gerekmez, ancak bu satış 23 Şubat 23:59 PT’de sona erer.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory