Yazılım fırsatları: Ömür boyu işletme yönetimi için 50$

TL;DR: 17 Eylül itibarıyla Zerrio Ultimate Hepsi Bir Arada İşletme Yönetimi Araç Setini (Ömür Boyu Abonelik) yalnızca 49,99 $ karşılığında, yani %94 indirimle edinin. İster ek bir işe başlamayı uman meşgul bir girişimci olun, ister tecrübeli bir işletme sahibi olun, günde kaç idari görevin gerekli olduğunu bilirsiniz. Bunların çoğu, kafa karıştırıcı olabilen birden fazla uygulamayla […]

Yazılım fırsatları: Ömür boyu işletme yönetimi için 50$

TL;DR: 17 Eylül itibarıyla Zerrio Ultimate Hepsi Bir Arada İşletme Yönetimi Araç Setini (Ömür Boyu Abonelik) yalnızca 49,99 $ karşılığında, yani %94 indirimle edinin.


İster ek bir işe başlamayı uman meşgul bir girişimci olun, ister tecrübeli bir işletme sahibi olun, günde kaç idari görevin gerekli olduğunu bilirsiniz. Bunların çoğu, kafa karıştırıcı olabilen birden fazla uygulamayla uğraşmanıza neden oluyor… ancak Zerrio’nun devreye girdiği yer burası.

Zerrio, her büyüklükteki işletmeyi daha akıcı hale getirmeye yardımcı olan 60’tan fazla araç sunan, hepsi bir arada bir işletme yönetimi araç setidir. Ve şu anda bu kullanışlı hizmete yalnızca 49,99 ABD Doları (normal 899,64 ABD Doları) karşılığında ömür boyu abonelik kazanabilirsiniz – burada sınırlı bir süre için.

Tek bir yerde kullanabileceğiniz 60’tan fazla iş aracı sayesinde Zerrio’nun iş akışınızı çok daha kolay hale getirmesine izin verin. Cihazınızdaki bu kullanışlı merkezden muhasebe, envanter, müşteri desteği, İK yönetimi, faturalar ve daha fazlasını yönetin; bunların hepsi günümüz girişimcilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlandı.

Bu kullanıcı dostu uygulama, işletmelerini daha kolay yönetebilen binlerce mutlu müşteriyi şimdiden topladı. Proje yönetimi konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Zerrio, uygulamadan Slack kanalları ve hatta Zoom ekleme seçeneğiyle projeleri, müşterileri, hedefleri ve hedefleri yönetmek için tek noktadan hizmet sunarak yardımcı olabilir. Bir dropshipping şirketi kurmaya mı çalışıyorsunuz? İş operasyonlarınızı tek bir yerden verimli ve uygun maliyetli bir şekilde kolaylaştırın.

Kullanışlı, tek noktadan işletme yönetimi aracı Zerrio’ya 49,99 ABD Doları (899,64 ABD Doları) karşılığında, yani web’deki en iyi fiyat karşılığında ömür boyu abone olarak iş hayatınızı kolaylaştırın.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory