Yeni Google Pixel 7a’nın fiyatı %10 düştü

Rita El Khoury / Android Kurumu Google Piksel 7a Google Piksel 7a Temel Pixel deneyimi Pixel 7a, kablosuz şarj desteği, 90 Hz yenileme hızına sahip ekran ve 64 MP kamera gibi 500 doların altında her zamankinden daha fazla üstün özellik sunar. Daha geçen hafta Google I/O geliştirici konferansında piyasaya sürüldükten sonra, Google Pixel 7a’daki ilk […]

Yeni Google Pixel 7a’nın fiyatı %10 düştü

Rita El Khoury / Android Kurumu

Google Piksel 7aGoogle Piksel 7a
AA Editörlerinin Seçimi

Google Piksel 7a

Temel Pixel deneyimi

Pixel 7a, kablosuz şarj desteği, 90 Hz yenileme hızına sahip ekran ve 64 MP kamera gibi 500 doların altında her zamankinden daha fazla üstün özellik sunar.

Daha geçen hafta Google I/O geliştirici konferansında piyasaya sürüldükten sonra, Google Pixel 7a’daki ilk indirim için daha uzun süre beklemeyi bekliyorduk, ancak şikayetçi değiliz. Sayfadaki bir kuponu kırparak artık Google Pixel 7a’yı 449 dolar (50 $ indirim).

Pixel 7a’nın perakende fiyatı 499 Dolar – Pixel 6a’nın lansman fiyatına göre 50 Dolarlık bir artış. Bu, Pixel 7’nin yalnızca 100 $ daha fazla olduğu düşünüldüğünde, birkaç kişinin kaşlarını kaldırdı, bu nedenle bu erken fiyat düşüşü kesinlikle memnuniyetle karşılanıyor. Bu aynı zamanda, takas veya bir operatöre kaydolma olmaksızın en son Pixel’de herhangi bir indirim almak için ilk şans. Amazon, teşvik olarak telefonla birlikte 50 dolarlık bir hediye çeki teklif etmişti, ancak şimdi doğrudan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Orijinal fiyatını sorgulamış olsak da, bunun satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı Android telefonlar arasında olduğu inkar edilemez. Pixel 6a’nın zaten sunabileceği çok şey vardı ve halefi 90 Hz yenileme hızı, fazladan 2 GB RAM ve kablosuz şarj getiriyor. Google bayrak gemileriyle aynı Tensor G2 çipine sahiptir ve yükseltilmiş kamera dizisi bu fiyat noktasında rakipsizdir.

Bu sayfa kuponu, yalnızca cihazın Kömür renginde mevcuttur. Bu size yalnızca biraz daha az seçenek sunmakla kalmaz, aynı zamanda Pixel 7a anlaşmasının uzun sürmeyeceği anlamına da gelebilir. Satın aldığınızda ayrıca 90 günlük ücretsiz Amazon Music Unlimited alacaksınız.

Yeni Google Pixel 7a’nın fiyatı %10 düştü

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow