Yeni Liberty 4 NC, Anker Soundcore satışında sadece 69,99 dolara düştü

Anker, Soundcore serisinde işlevsellik ve uygun fiyat arasındaki hassas noktayı yakaladı. Bu Kara Cuma haftasında seslerini yükseltmek isteyenler için bu Soundcore indirimi kulaklarına müzik gibi gelecek. Bugün markanın keşfedebileceğiniz düzinelerce kulaklık ve kulaklık fırsatı var ve %53’e varan tasarruf elde edilebilir. Hemen ilgimizi çeken anlaşma Anker Soundcore Liberty 4 NC oldu. sadece 69,99$. Her ne […]

Yeni Liberty 4 NC, Anker Soundcore satışında sadece 69,99 dolara düştü

Anker, Soundcore serisinde işlevsellik ve uygun fiyat arasındaki hassas noktayı yakaladı. Bu Kara Cuma haftasında seslerini yükseltmek isteyenler için bu Soundcore indirimi kulaklarına müzik gibi gelecek. Bugün markanın keşfedebileceğiniz düzinelerce kulaklık ve kulaklık fırsatı var ve %53’e varan tasarruf elde edilebilir.

Hemen ilgimizi çeken anlaşma Anker Soundcore Liberty 4 NC oldu. sadece 69,99$. Her ne kadar %30’luk indirim satıştaki en büyük indirim olmasa da, bu etkileyici tomurcuklar yalnızca yaz aylarında piyasaya sürüldü ve tüm zamanların en düşük fiyatına işaret etti. Puanlama 8,1 yıldız derecelendirmesi kardeş sitemizden, SoundGuy’larBu fiyat aralığındaki bir çift kablosuz kulaklık için fena bir başarı değil, ancak ağırlıklarının üzerinde bir etki yaratıyorlar. Sağlam ANC, iyi ses ve güçlü pil ömrü, SG’deki uzmanlar için öne çıkan özelliklerden yalnızca üçüydü.

Anker Soundcore Liberty 4 NCAnker Soundcore Liberty 4 NC

Anker Soundcore Liberty 4 NC

Bunlar kesinlikle performans ve değere dayalı en uygun fiyatlı gürültü önleyici kulaklıklardan bazıları için bir yarışmacıdır. IPX4 derecesi, uzun pil ömrü ve iyi ANC ile bunlar denemeye değer. Onlarla koşuya çıkmak istemeyebilirsin ama bunun dışında iyi insanlardır.

Liberty4 NC aradığınız türden bir ürün değilse, burada Kara Cuma bereketinden öne çıkan diğer önemli noktalar yer alıyor.

Kulaklıklar

Kulaklıklar

Bu tekliflerden bazıları yalnızca Prime üyelere yöneliktir ancak hizmete 30 günlük ücretsiz deneme süresinden yararlanabilirsiniz. bu bağlantı aracılığıyla. Üstelik alışverişlerinizde ücretsiz kargo avantajından yararlanacaksınız.

Bu özette Soundcore satışının yalnızca yüzeyini çizdik. Promosyonun tamamını kendiniz kontrol etmek için aşağıdaki düğmeye basın.

Yeni Liberty 4 NC, Anker Soundcore satışında sadece 69,99 dolara düştü

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow