Yeni Marvel’s Spider-Man 2 Güncellemesi Çeşitli Hata Düzeltmeleri, Artırılmış Kararlılık ve Daha Fazlasını İçeriyor

Marvel’s Spider-Man 2, yalnızca 20 Ekim’de PlayStation 5’e çıktı ve kısa sürede Sony’nin en hızlı satan birinci taraf oyunu oldu. Biz oyunu severken – okuyun oyun Bilgilendiricisi Marvel’s Spider-Man 2 incelemesi burada – oyuncular kahkahalara ve bazı durumlarda ilerlemenin engellenmesine yol açan hatalar ve sorunlar keşfettiler. Neyse ki geliştirici Insomniac Games, geçen hafta yanlış bir […]

Yeni Marvel’s Spider-Man 2 Güncellemesi Çeşitli Hata Düzeltmeleri, Artırılmış Kararlılık ve Daha Fazlasını İçeriyor

Marvel’s Spider-Man 2, yalnızca 20 Ekim’de PlayStation 5’e çıktı ve kısa sürede Sony’nin en hızlı satan birinci taraf oyunu oldu. Biz oyunu severken – okuyun oyun Bilgilendiricisi Marvel’s Spider-Man 2 incelemesi burada – oyuncular kahkahalara ve bazı durumlarda ilerlemenin engellenmesine yol açan hatalar ve sorunlar keşfettiler. Neyse ki geliştirici Insomniac Games, geçen hafta yanlış bir bayrağı düzelten ve kötü şöhretli beyaz küp modeli sorununu çözen güncellemeler gibi sorunları hızlı bir şekilde çözdü.

Şimdi stüdyo başka bir tane yayınladı güncelleme Oyuncuların oyunda belirli görevler, kısayollar, eğitimler ve daha fazlasıyla ilgili olarak karşılaşabileceği çeşitli hataları hedeflemek.

İşte Güncelleme Sürümü 1.001.004 sürüm notlarının tamamı:

  • Marko’s Memories’in finali sırasında oyuncuların sıkışıp kalabileceği bir sorun giderildi
  • Bir patronun geometride sıkışıp kalabileceği bir sorun giderildi
  • Oyuncunun Galvanizleme eğitimi sırasında takılıp kalabileceği birçok sorun giderildi
  • Kısayolların etkin olduğu oyuncuların Yeni Konular görevi sırasında bir bulmacanın içinde sıkışıp kalabileceği bir sorun giderildi
  • Bir kısayola atandığında Şarj Atlamanın bozulmasına neden olan sorun giderildi
  • Yükseltilmiş Klasik kostümün yinelenen göz detaylarına sahip olması sorunu giderildi
  • Uzun oyun oturumlarından sonra modellerin düzgün şekilde yüklenmemesiyle ilgili sorunlara daha fazla değinildi
  • Geliştirilmiş kararlılık

Umarım bu sorunlardan biri sizi Marvel’s Spider-Man 2’nin çeşitli görevlerinde belirli noktaları geçmekten alıkoyduysa, bu güncellemeyi yükledikten sonra ilerleyebileceksiniz.

oyun hakkında daha fazla bilgi için okuyun oyun Bilgilendiricisi Marvel’s Spider-Man 2 incelemesini yapın ve ardından Insomniac’ın devam filmi için New York City’yi nasıl güncellediğini okuyun. O halde oyundaki bu eksik NYC dönüm noktasıyla ilgili bu hikayeye bir göz atın. Ardından Marvel’s Spider-Man 2’deki en iyi grafik moduna ilişkin kılavuzumuzu okuyun ve spoiler içermeyen ipuçlarımıza göz atın.


Hala Marvel’s Spider-Man 2’yi mi oynuyorsun? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow