Yeni sızdırılan 100 Galaxy S24 serisi görseliyle gözlerinize ziyafet çekin

TL;DR Galaxy S24 serisi telefonların yaklaşık 100 resmi görünümlü görseli internete sızdırıldı. Resimler, telefonları çeşitli açılardan gösteriyor ve ayrıca Ultra modelinin S Pen’ini de gösteriyor. Galaxy S24 ve S24 Plus için düz kenarlar bekliyoruz. Teknik özelliklerden görsellere kadar çok sayıda Galaxy S24 serisi sızıntısını zaten gördük. Şimdi, sızdırılmış resmi görünümlü görsellerden oluşan bir seli internette […]

Yeni sızdırılan 100 Galaxy S24 serisi görseliyle gözlerinize ziyafet çekin

TL;DR

  • Galaxy S24 serisi telefonların yaklaşık 100 resmi görünümlü görseli internete sızdırıldı.
  • Resimler, telefonları çeşitli açılardan gösteriyor ve ayrıca Ultra modelinin S Pen’ini de gösteriyor.
  • Galaxy S24 ve S24 Plus için düz kenarlar bekliyoruz.

Teknik özelliklerden görsellere kadar çok sayıda Galaxy S24 serisi sızıntısını zaten gördük. Şimdi, sızdırılmış resmi görünümlü görsellerden oluşan bir seli internette ortaya çıkmış gibi görünüyor.

Muhbir Arsene Lupin X üzerinde yaklaşık 100 Galaxy S24 serisi görselinin bağlantıları yayınlandı ve yakında çıkacak Samsung telefonları akla gelebilecek her açıdan gösteriyor. Görüntüler, yeni telefonların tasarımlarından ne beklemeniz gerektiği konusunda hayal gücüne çok az şey bırakıyor. Aşağıdaki görsellerden bazılarına göz atın.

Samsung’un Galaxy S24 ve S24 Plus için düz kenarlar kullanacağı, Galaxy Alpha’ya bir geri dönüş olacağı (bunu hatırladın mı?) ve modern iPhone cihazlarıyla uyumlu olacağı açık. Aksi takdirde, S23 ve S23 Plus ile aynı arka kamera kesiklerine ve ortaya monte edilmiş delikli kesiklere sahip olursunuz.

Bu arada Galaxy S24 Ultra, kavisli kenarları ve aynı arka kamera düzeniyle S23 Ultra’ya son derece benziyor. Görüntülerde ayrıca tüm telefonlarda bulunan Oniks Siyahı, Mermer Grisi, Kobalt Menekşesi ve Amber Sarısı renk şemaları da gösteriliyor.

Sızdırılan bir görüntü, Unpacked etkinliğinin 17 Ocak’ta gerçekleşebileceğini öne sürdüğü için daha fazla bilgi görmek için fazla beklememiz gerekmeyecek. Bununla birlikte, 100 Galaxy S24 serisi önbelleğinin tamamını Lupin’in render’ı aracılığıyla görüntüleyebilirsiniz. İmgur bağlantısı.


Yeni sızdırılan 100 Galaxy S24 serisi görseliyle gözlerinize ziyafet çekin

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow