Yeni Suicide Squad’ın 20 Dakikasına Göz Atın: Justice League’i Öldürün Oynanış ve Kamera Arkası Ayrıntıları

Batman: Arkham Asylum, City ve Knight’ın arkasındaki ekip Rocksteady Studios, Suicide Squad: Kill The Justice League’in şu andan itibaren oyunun Şubat ayındaki lansmanına kadar olan yönlerini ayrıntılarıyla anlatacak olan Suicide Squad Insider serisinin ilk bölümünü yayınladı. gelecek yıl. Bugünkü bölüm tamamen hikaye ve oynanışla ilgili ve 20 dakikadan fazla yeni oynanış ve yaklaşan üçüncü şahıs […]

Yeni Suicide Squad’ın 20 Dakikasına Göz Atın: Justice League’i Öldürün Oynanış ve Kamera Arkası Ayrıntıları

Batman: Arkham Asylum, City ve Knight’ın arkasındaki ekip Rocksteady Studios, Suicide Squad: Kill The Justice League’in şu andan itibaren oyunun Şubat ayındaki lansmanına kadar olan yönlerini ayrıntılarıyla anlatacak olan Suicide Squad Insider serisinin ilk bölümünü yayınladı. gelecek yıl. Bugünkü bölüm tamamen hikaye ve oynanışla ilgili ve 20 dakikadan fazla yeni oynanış ve yaklaşan üçüncü şahıs aksiyon nişancı oyunu hakkında kamera arkası ayrıntılarını içeriyor.

Aksiyona geçmeden önce Suicide Squad’ın Justice League için Hall of Heroes tarzı bir sergide ilerlediğini görüyoruz. Speedster destekleri, jetpack’ler ve Riddler’ın görünmezlik şapkası gibi diğer tuhaflıklar gibi çeşitli Justice League araçlarıyla uğraştıktan sonra ekip, karşı karşıya olduğu tehdidin yalnızca Metropolis’i ele geçiren Braniac değil, aynı zamanda Braniac kontrolündeki Justice League olduğunu öğrenir. ilave olarak.

Aşağıda Suicide Squad: Kill the Justice League aksiyonunu kendiniz görün:

İçgörü açısından Rocksteady, DC Comics hayranlarının bol miktarda paskalya yumurtası, Penguin gibi kötü adamlar, bol miktarda ganimet ve daha fazlasını bekleyebileceklerini söylüyor. Bunun ötesinde, Suicide Squad Insider’ın bu ilk bölümü, görünüşe göre stüdyonun bilinen tek oyunculu anlatı odaklı aksiyon yerine canlı hizmet çok oyunculu oynanışa yönelmesinden endişe duyan Rocksteady hayranlarının korkularını gidermeyi amaçlıyor.

Başka bir yerde, her Suicide Squad üyesinin Metropolis’i geçmek için benzersiz bir yolu olduğunu öğreniyoruz – Kaptan Boomerang, örneğin Flash gibi şehirde koşmak ve hızla ilerlemek için özel bir hızlı cihaz kullanıyor – ve her birinin özel bir yakın dövüş saldırısı var. Beklendiği gibi, her karakter farklı silah türlerinde uzmanlaşmıştır; King Shark saf güç kullanırken Deadshot gibi diğerleri tamamen silah oyunuyla ilgilidir.

Rocksteady, Suicide Squad Insider’ın bir sonraki bölümünün “daha fazla oynanışa, dövüş mekaniğine ve düşmana karşı savaşı kendi benzersiz tarzınıza nasıl taşıyacağınıza derinlemesine dalacağını” söylüyor.

Rocksteady, 2020 yılının Ağustos ayında Suicide Squad: Kill The Justice League’i ortaya çıkardı. Aynı ayın sonlarında stüdyo, oyunun ilk fragmanını yayınladı. Suicide Squad’ın oynanışına ilk bakışımızı Aralık 2021’e kadar görmedik ve hayranlar biraz heyecanlanırken, daha sonraki bir oynanış, potansiyel oyuncuları bir savaş geçişi ve içeriğe daha fazla canlı hizmet odaklılık haberleri nedeniyle hayal kırıklığına uğrattı. Bu, bu yılın Şubat ayındaydı ve iki ay sonra, Nisan ayında Rocksteady, oyunu oyuncular için mümkün olan en iyi deneyim haline getirmek için Suicide Squad’ı gelecek yıla erteledi.

Suicide Squad: Kill The Justice League, 2 Şubat 2024’te PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC’ye çıkacak.


Bugünkü Suicide Squad oynanışı hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin!

Teknory