Yeni Veriler, Idris Elba’nın 2023 tarihli Gerilim Filminin Netflix’in En Büyük Hitlerinden Biri Olduğunu Açıkladı

Özet Luther: Düşen Güneş 2023’ün ilk yarısında 209,7 milyon saat izlenme sayısına ulaşarak Netflix’te hit oldu. film, o dönemde en çok izlenen ikinci film oldu. Anne Jennifer Lopez’in başrol oynadığı. Luther: Düşen Güneş Netflix’in hem filmleri hem de TV şovlarını içeren genel tablosunda en yüksek sırada yer alan 20. başlıktır. GÜNÜN EKRAN VİDEOSU İÇERİĞE DEVAM […]

Yeni Veriler, Idris Elba’nın 2023 tarihli Gerilim Filminin Netflix’in En Büyük Hitlerinden Biri Olduğunu Açıkladı

Özet

  • Luther: Düşen Güneş 2023’ün ilk yarısında 209,7 milyon saat izlenme sayısına ulaşarak Netflix’te hit oldu.
  • film, o dönemde en çok izlenen ikinci film oldu. Anne Jennifer Lopez’in başrol oynadığı.
  • Luther: Düşen Güneş Netflix’in hem filmleri hem de TV şovlarını içeren genel tablosunda en yüksek sırada yer alan 20. başlıktır.


GÜNÜN EKRAN VİDEOSU

İÇERİĞE DEVAM ETMEK İÇİN KAYDIRIN

Luther: Düşen Güneş sessizce büyük bir yayın hiti haline geldi. film, BBC One suç dramasının devamı niteliğindedir. LutherIdris Elba’nın sorunlu Dedektif Başmüfettişi John Luther’i canlandırdığı ve ilk olarak 2010 ile 2019 yılları arasında beş sezon boyunca devam eden dizi. Düşen Güneşİlk gösterimi Şubat 2023’te Netflix’te yapılan filmde, Luther’in tehlikeli bir seri katilin izini sürmek için hapishaneden kaçışını konu alan yeni bir macera için Elba rolüne geri dönüyor.

netflix Ocak ve Haziran ayları arasındaki 2023 yılının ilk yarısına ilişkin kapsamlı izlenme verilerini paylaşan ilk Katılım Raporunu yayınladı. Rapor şunu ortaya koyuyor Luther: Düşen Güneş Bu süre zarfında şaşırtıcı bir şekilde toplam 209,7 milyon saat izlendi ve Jennifer Lopez aksiyon-gerilim filminin arkasındaki dönemde en çok izlenen ikinci film oldu. Anne. Düşen Güneş Filmleri ve televizyon şovlarını birleştiren genel listede en yüksek 20. sırada yer alıyor.


Daha Fazla Luther Yolda Olacak mı?

Idris Elba Luther'deki eski bir binadan çıkıyor

Netflix şu ana kadar Idris Elba filminin uzun metrajlı veya televizyon sezonu olarak resmi bir devam filmini duyurmadı. Ancak filmin küresel Netflix standartlarına göre bile olağanüstü derecede iyi performans gösterdiği göz önüne alındığında, serinin yayın hizmetinde devamı konusunda tartışmaların devam etmesi muhtemel görünüyor. Elba daha önce başka bir proje yapmakla ilgilendiğini ifade etmişti. Luther Projenin ilerlemesine de yardımcı olabilecek bir film.

Luther: Düşen Güneş Son, evrende anlatılacak daha fazla hikayeye kapıyı açık bırakıyor. film boyunca gösterdiği kahramanca davranışlar göz önüne alındığında, Luther’e hapis cezasını tamamlamaya zorlanmak yerine MI5’te bir iş teklif edildiği ima ediliyor. Bu kurulum, herhangi bir sayıda yeni hikaye için yem olabilir. Luther evren, belki de peşinden gidiyor Beyaz yaka ve Luther’in cezasının geri kalanını belirli kısıtlamalar altında MI5 ile çalışarak çekmesi.

Beyaz yaka Matt Bomer, hapis cezasını çekmek yerine ayak bileği monitörü takarak FBI ile çalışan dolandırıcı ve sanat sahtekarı Neal Caffrey’i canlandırdı.

En az bir takip Luther: Düşen Güneş Netflix’in yayın serileri konusundaki geçmişi göz önüne alındığında bu tamamen muhtemel görünüyor. Tipik olarak platform tarafından yeniden canlandırılan veya yeniden başlatılan herhangi bir klasik diziye en az iki sezon verilmiştir. Tutuklanan Geliştirme, Fuller Evi, Siyah aynaVe Günün birinde. Televizyon özelliklerine dayanan uzun metrajlı filmlere yönelik daha az emsal olmasına rağmen, Düşen Güneş‘nin başarısı, serinin geleceği için yadsınamaz bir pazarlık kozu gibi görünüyor.

Kaynak: netflix

Düşen Güneş Luther Netflix Posteri
Luther: Düşen Güneş

Luther: The Fallen Sun, BBC’nin Neil Cross tarafından yaratılan beş sezonluk suç programı Luther’deki olayların ardından Idris Elba’nın yetenekli dedektifini geri getiriyor. Andy Serkis’in manipülatif kötü adam David Robey’i ve Cynthia Erivo’yu DCI Odette Raine rolünde oynadığı 2023 filmi, Luther’in bir dizi cinayeti durdurma ve bu süreçte adını temizleme girişimiyle hikayesini tamamlıyor.

Yayın tarihi
24 Şubat 2023

Müdür
Jamie Payne

Değerlendirme
R

Çalışma süresi
129 dakika

Yazarlar
Neil Çapraz

Stüdyo(lar)
netflix

Distribütör(ler)
netflix

Teknory