Yenilenmiş bir iPad Air’de 300 $ tasarruf edin

TL;DR: 23 Nisan itibarıyla yenilenmiş bir iPad Air kazanın(yeni bir sekmede açılır) sadece 179,99$’a — bu, 499$’lık normal fiyattan %63 indirim demektir. iPad’in on yıldan uzun bir süre sonra bile tablet pazarında yenilmez kalmasının bir nedeni var. Ne tür bir iPad alırsanız alın, estetik ve performans açısından kalitesi yüksektir. Tüm iPad’ler, dilediğiniz gibi çoklu görev […]

Yenilenmiş bir iPad Air’de 300 $ tasarruf edin

TL;DR: 23 Nisan itibarıyla yenilenmiş bir iPad Air kazanın(yeni bir sekmede açılır) sadece 179,99$’a — bu, 499$’lık normal fiyattan %63 indirim demektir.


iPad’in on yıldan uzun bir süre sonra bile tablet pazarında yenilmez kalmasının bir nedeni var. Ne tür bir iPad alırsanız alın, estetik ve performans açısından kalitesi yüksektir. Tüm iPad’ler, dilediğiniz gibi çoklu görev gerçekleştirmenize, kusursuz bir deneyim sunmanıza ve güçlü aksesuar desteği sunmanıza olanak tanır. Hepsinin de güzel olması zarar vermez.

Genellikle, tüketicilerin Apple’ın eski tabletinden çekinmelerinin tek nedeni fiyatıdır, ancak yenilenmiş bir birim almayı seçerseniz bu bir sorun olmayacaktır. Sizin için yeni bir iPad’e sahip olmak sizin için sorun değilse, yenilenmiş bir 32GB iPad Air için bu fırsat(yeni bir sekmede açılır) 2013’ten itibaren hayır demek zor olabilir.

Mini ve standart benzerleri gibi, bu iPad Air de yenilenmiş olmasına rağmen üst düzey kolaylık sağlar. Önyükleme için 1,4 GHz hıza sahip bir Apple A7 çip ile birlikte gelir ve uygulamaları hızlı bir şekilde çalıştırarak rahatsız edici gecikmeler yaşamadan aralarında istediğiniz gibi geçiş yapmanızı sağlar. Ayrıca 32 Whr Lityum Polimer pille çalışır, yani tek bir şarjla 10 saate kadar dayanabilir. En yakın elektrik prizine koşmadan yaklaşık yarım gününüzü göz atarak ve tıklatarak geçirebilirsiniz.

Ekran açısından, bu iPad Air 9,7 inç Retina ekrana ve 2048×1536 çözünürlüğe sahiptir(yeni bir sekmede açılır) bu, en sevdiğiniz içeriği çarpıcı kalitede görüntülemenizi sağlar. Ayrıca, temel dosyalarınızı diğer ortamlar için bol miktarda ekstra alanla depolamanız için cömert bir 32 GB sabit disk ile birlikte gelir. 5 megapiksel kamera ve 1,2 megapiksel ön kamera da fotoğraf çekme ve video konferans için yerleşiktir.

Bu fırsatla premium bir iPad’in birinci sınıf kalitesinin keyfini çıkarın.

Bu yenilenmiş gümüş renkli iPad Air(yeni bir sekmede açılır) normalde 499 dolardan satılır, ancak sınırlı bir süre için indirimde yalnızca 179,99 dolardan puan alabilirsiniz.

Fiyatlar değişebilir.

Teknory