Yıldızlarla Dolu Berbat Bir Aksiyon Gerilim Filmi Netflix’in İlk 10’una Giriyor

Lionsgate aracılığıyla Taylor Lautner, görevine yönelik eleştirilere karşı herhangi bir gücenmiş gibi görünmüyor.alacakaranlık Rol arkadaşları Robert Pattinson ve Kristen Stewart’ınki kadar yükselemeyen bir kariyere sahip, ancak tam bir pislik içinde başrol oynamıyor. kaçırma amacına yardımcı olmuş olabilir. Doğrudan aksiyon gerilim alanına geçerek bir oyuncu olarak güvercinlik olmaktan kurtulmaya çalışmak kağıt üzerinde yeterince akıllı bir hareketti, […]

Yıldızlarla Dolu Berbat Bir Aksiyon Gerilim Filmi Netflix’in İlk 10’una Giriyor

Lionsgate aracılığıyla

Taylor Lautner, görevine yönelik eleştirilere karşı herhangi bir gücenmiş gibi görünmüyor.alacakaranlık Rol arkadaşları Robert Pattinson ve Kristen Stewart’ınki kadar yükselemeyen bir kariyere sahip, ancak tam bir pislik içinde başrol oynamıyor. kaçırma amacına yardımcı olmuş olabilir.

Doğrudan aksiyon gerilim alanına geçerek bir oyuncu olarak güvercinlik olmaktan kurtulmaya çalışmak kağıt üzerinde yeterince akıllı bir hareketti, ancak sonuçlar çok daha kötü olamazdı. Hızlı tempolu gizem, 82 milyon dolar kazandıktan sonra gişede iyi bir başarı olmuş olsa da, Lautner’ın En Kötü Erkek Oyuncu dalında Razzie adaylığı ve Rotten Tomatoes’da yüzde beş onay oranı gerçek hikayeyi anlatıyor.

kaçırma
Lionsgate aracılığıyla

Söylemek kaçırma özellikle de iki kez Akademi Ödülü’ne aday gösterilen film yapımcısı John Singleton’ın dümende olduğunu ve yardımcı oyuncu kadrosunun Lilly Collins gibi saygın isimlerle dolu olduğunu düşündüğünüzde, söylenmeden çok daha iyi sonuçlanmalıydı. Alfred Molina, Maria Bello, Dermot Mulroney, Jason Isaacs, Michael Nyqvist ve Sigourney Weaver.

Tabii ki, akış aboneleri, eleştirmenlerin ne söylediğini zerre kadar umursamıyor, ancak bu, onu daha az kafa karıştırıcı yapmaz. kaçırma aniden, onu ilk kez görecek kadar talihsiz biri tarafından vahşileştirildikten 12 yıl sonra, hepsinin en tanınmış platformunda en büyük hitlerden biri olmak için ideal zaman olduğuna karar verdi.

Öyle ya da böyle, FlixPatrol şeytani dud’u tüm içerik kitaplığında en çok izlenen altıncı film olarak adlandırmak, neredeyse hiç kimse tarafından tavsiye edilmese de bir gerçektir.

Yazar hakkında

avatarı

Scott Campbell

Haberler, incelemeler, röportajlar. Keanu Reeves’i yorumlamak için; Kelimeler. Bir sürü kelime.

Teknory