YouTube Premium şikayetleriniz mi var? Google sizden haber almak istiyor

Eric Zeman / Android Otoritesi TL;DR YouTube Premium şikayetlerinizi dile getirmeniz için yeni bir resmi anket açıldı. Anketin dört ana seçeneği vardır: indirme hataları, hala reklam görme, sınırlı plan seçenekleri ve kötü öneriler. Bir seçeneği işaretleyebilirsiniz, ancak başlıkta daha ayrıntılı şikayetlerinizi de dile getirebilirsiniz. Duymadıysanız, Google gerçekten YouTube Premium’a kaydolmanızı istiyor. Şirket, kullanıcılara sürekli olarak […]

YouTube Premium şikayetleriniz mi var?  Google sizden haber almak istiyor

Eric Zeman / Android Otoritesi

TL;DR

  • YouTube Premium şikayetlerinizi dile getirmeniz için yeni bir resmi anket açıldı.
  • Anketin dört ana seçeneği vardır: indirme hataları, hala reklam görme, sınırlı plan seçenekleri ve kötü öneriler.
  • Bir seçeneği işaretleyebilirsiniz, ancak başlıkta daha ayrıntılı şikayetlerinizi de dile getirebilirsiniz.

Duymadıysanız, Google gerçekten YouTube Premium’a kaydolmanızı istiyor. Şirket, kullanıcılara sürekli olarak doğrudan isteklerde bulunur ve hatta Adblock kullanıcılarını kaydolmaya veya YouTube videolarını görmeyi tamamen durdurmaya zorlama fikriyle oynuyor.

Tabii ki, birçok kullanıcı kaydolmak istemiyor. Bundan kaçınmanın olası bir nedeni, mevcut kullanıcıların yakınmalarını duymuş olmalarıdır. Google, şu anda bu YouTube Premium şikayetlerini dinlemeye açık. şirket açıldı Twitter’da resmi bir şikayet anketi.

Şu an itibariyle ankette dört seçeneğiniz var: indirme hataları, hala reklam görme, sınırlı plan seçenekleri ve kötü öneriler. Bu bir Twitter anketi olduğu için sadece bir seçim yapabilirsiniz. Yayınlandığı tarihte, oyların %37,5’ini alarak “kötü tavsiyeler” önde gidiyordu.

Ancak, bu YouTube Premium şikayet anketiyle sınırlı olmadığınızı unutmayın. Tweet, kullanıcıları anketin altındaki başlıkta “diğer geri bildirim ve özellik istekleri” vermeye teşvik ediyor. Bu nedenle, Premium hizmetle ilgili güçlü hisleriniz varsa oraya gitmekten çekinmeyin ve YouTube ekibine nasıl hissettiğinizi bildirin.


YouTube Premium şikayetleriniz mi var? Google sizden haber almak istiyor

Teknory