Yüksek bütçeli bir Bluetooth hoparlördeki bu gizli fırsat bir göz atmaya değer

Amazon şu anda Sony SRS-XB13 Bluetooth hoparlörün fiyatını açılış sayfasında göstermiyor. Bunun nedeni, Sony’nin hoparlörü satmak istediğinden çok daha düşük olması ve bu da ses hayranları için iyi bir haber. Bluetooth hoparlörü sepetinize eklediğinizde Amazon’un tüm zamanların en düşük fiyatı olan 46,99 $’ı ortaya çıkarıyorsunuz. Sony SRS-XB13 Bluetooth hoparlör 46,99 $ (13 $ indirim) Bazı […]

Yüksek bütçeli bir Bluetooth hoparlördeki bu gizli fırsat bir göz atmaya değer

Amazon şu anda Sony SRS-XB13 Bluetooth hoparlörün fiyatını açılış sayfasında göstermiyor. Bunun nedeni, Sony’nin hoparlörü satmak istediğinden çok daha düşük olması ve bu da ses hayranları için iyi bir haber. Bluetooth hoparlörü sepetinize eklediğinizde Amazon’un tüm zamanların en düşük fiyatı olan 46,99 $’ı ortaya çıkarıyorsunuz.

Sony SRS-XB13 Bluetooth hoparlör 46,99 $ (13 $ indirim)

Bazı cihazlarda %20’nin biraz üzerinde bir indirim çok büyük bir indirim sayılmaz; ancak Sony, donanımının kalitesiyle ve dolayısıyla rekor düşük fiyatıyla gurur duyuyor. Sony SRS-XB13, 18.000 Amazon incelemesi sonucunda 4,5 yıldız derecelendirmesine sahiptir ve SoundGuy’lar 100 doların altındaki en iyi Bluetooth hoparlörler listesi.

Sony SRS-XB13 Kablosuz Bluetooth HoparlörSony SRS-XB13 Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Sony SRS-XB13 Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Uzun ömürlü, suya dayanıklı bir hoparlör.

Sony SRS-XB13, IP67 tasarımı, 16 saat kesintisiz performans ve bol miktarda bas sunar.

Ürünün adındaki XB, Ekstra Bas anlamına gelir; bu, bu kompakt hoparlörün ağırlığının üzerinde bir performans gösterdiğine dair bir ipucudur. Ses Dağıtım İşlemcisi sesi geniş bir alana yayarak açık hava toplantıları için idealdir. Hoparlör, bu kullanımı IP67 derecesi ile tamamlayacak şekilde nispeten suya ve toza dayanıklıdır, ayrıca 16 saatlik etkileyici bir pil ömrüne sahip olursunuz. Kolay taşınabilirlik için çok yönlü bir kayışla birlikte gelir ve stereo ses elde etmek için birden fazla bile bağlayabilirsiniz. USB-C bağlantı noktası ve kullanışlı eller serbest arama, özellik setini tamamlıyor.

Yukarıdaki widget aracılığıyla Sony SRS-XB13 Bluetooth hoparlör anlaşması hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yüksek bütçeli bir Bluetooth hoparlördeki bu gizli fırsat bir göz atmaya değer

Teknory