Yurtdışından ITVX engellemesi nasıl kaldırılır ve izlenir

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, akış için en iyi VPN’dir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,41 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. ITVX(Yeni bir sekmede açılır) en iyi şovlar ve filmlerin yanı sıra canlı TV ile dolu, izlemesi ücretsiz bir akış hizmetidir. Bu hizmeti […]

Yurtdışından ITVX engellemesi nasıl kaldırılır ve izlenir

%49 TASARRUF EDİN: ExpressVPN, akış için en iyi VPN’dir. Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,41 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor.


ITVX(Yeni bir sekmede açılır) en iyi şovlar ve filmlerin yanı sıra canlı TV ile dolu, izlemesi ücretsiz bir akış hizmetidir. Bu hizmeti Birleşik Krallık’ta sorunsuz bir şekilde izleyebilmeniz gerekir, ancak yurt dışındayken durum daha da karmaşık hale gelir.

Birleşik Krallık dışından ITVX’te yayın yapmaya çalışırsanız, hizmet tarafından engellenirsiniz. Bu açıkça oldukça kaba, özellikle de en sevdiğiniz programı takip etmeye çalışıyorsanız. Bir VPN ile donatılmışsanız alternatifleri düşünmenize gerek yoktur. Bu siber güvenlik hizmetlerinden biriyle, dünyanın her yerinden ITVX’te akış yapmak için bu sinir bozucu ablukayı atlayabilirsiniz.

Tek yapmanız gereken, akış dostu bir hizmete kaydolmak. ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır), tercih ettiğiniz işletim sistemi için uygulamayı indirin ve ardından İngiltere’deki güvenli bir sunucuya bağlanın. Bu hızlı ve kolay işlem, gerçek IP adresinizi gizler, bu nedenle, oturum açmaya çalıştığınızda ITVX sizin Birleşik Krallık’ta bulunduğunuzu düşünür. Bu, yurt dışından tüm favori hareketlerinizi ve şovlarınızı izleyebileceğiniz anlamına gelir.

ITVX’in engellemesini güvenilir bir şekilde kaldırabilen birkaç VPN vardır, ancak bağlantı hızı ve ITVX, BBC iPlayer ve Netflix gibi popüler akış hizmetlerinin evrensel engellemesini kaldırma söz konusu olduğunda ExpressVPN’i yenmek zordur. Aboneler, akış için beş adede kadar çoklu oturum açma, sezgisel bir uygulama, güçlü şifreleme seviyeleri ve geniş ve çeşitli sunucu ağına erişim elde eder.

Bir yıllık abonelik ExpressVPN(Yeni bir sekmede açılır) 85,41 £ karşılığında satışta ve fazladan üç ay ücretsiz – sınırlı bir süre için %49 indirim içeriyor. Bu indirimli plana ayrıca bir yıllık ücretsiz sınırsız bulut yedekleme ve 30 günlük para iade garantisi dahildir.

Yurt dışından ITVX engellemesini kaldırmak için en iyi VPN’de %49 tasarruf edin.

Teknory