Zachary Levi ‘Shazam’da Mutluluk Duyuyor! DC Tasfiyesinden Kurtulan Aile

Yüksek mevkilerde dostları olduğu için, zachary levi DCU’nun James Gunn ve Peter Safran’ın yeni rejimi altında bir geleceği neredeyse garanti altına alınmış çok az yiğitinden biridir. ile uzun süredir devam eden dostluğunu söylemiyoruz. galaksinin gardiyanları yönetmen ya da çok yakın olduğu gerçeği İntihar Timi Yapımcının birlikte tatile çıkmaları yürütmenin durdurulmasının ardındaki tek neden, ancak pek […]

Zachary Levi ‘Shazam’da Mutluluk Duyuyor!  DC Tasfiyesinden Kurtulan Aile

Yüksek mevkilerde dostları olduğu için, zachary levi DCU’nun James Gunn ve Peter Safran’ın yeni rejimi altında bir geleceği neredeyse garanti altına alınmış çok az yiğitinden biridir.

ile uzun süredir devam eden dostluğunu söylemiyoruz. galaksinin gardiyanları yönetmen ya da çok yakın olduğu gerçeği İntihar Timi Yapımcının birlikte tatile çıkmaları yürütmenin durdurulmasının ardındaki tek neden, ancak pek çok hayran bunu böyle algılamayı seçmiyor – özellikle de Gunn’a karşı çıkanların çoğu onun favorilerde oynamasını beklerken.

Ne de olsa, çıkış Dwayne Johnson ve Henry Cavill ile çoktan başladı ve Ben Affleck de onu takip edecek, hem Gal Gadot hem de Ezra Miller hakkında söylentiler dolaşmaya devam ederken, biz Jason Momoa ile ilgili belirsizlikten bahsetmedik. veya Ray Fisher’ın bir geri dönüşle ilgilenmediği gerçeği.

Bu, Levi’yi ayakta kalan son süper kahramanlardan biri olarak bırakıyor, ama en azından onun adına abartılıyor. Shazam! Tanrıların Öfkesi gişe rekorları kıran film için farkındalık uyandıran bir reklam panosunu görmekten daha fazla heyecanlanamayan yardımcı yıldız Rachel Zegler.

Hemen sonuca varıp Levi ve Shazamil’in geri kalanının Gunn ve Safran’ın gözetimi altında sonsuza dek mutlu yaşayacağını varsaymıyoruz, ama bunun gerçekleşmesi SnyderVerse’in restorasyonundan daha olası. Fury of the Gods, kritik ve ticari bir düzeyde selefine kadar yaşarsa, o zaman çantada bir üçlü var.

Teknory