Disney Plus fiyatı: 2023'teki son sınırlı süreli teklif ve diğer fırsatlar

Disney Plus, ABD'dekiler için planlarının maliyetini bir kez daha artırdı ve uluslararası abonelerin zammın yükünü daha sonra 2023'te hissetmesi bekleniyor. bir saatlik akışa 4 dakikalık reklamların atıldığı ve müşterilerin artık reklamsız gitmek isterlerse daha yüksek bir Disney Plus fiyatı ödediği görüldü.

Disney Plus fiyatı: 2023'teki son sınırlı süreli teklif ve diğer fırsatlar

Mevcut herhangi bir Disney Plus fiyat fırsatı var mı?

Yalnızca sınırlı bir süre için, ABD'li müşteriler Disney Plus'ın yeni reklam destekli planı için daha ucuz bir fiyata kilitlenebilir ve anlaşmayla ilgili tüm ayrıntılar aşağıdadır.

Bir bakışta Disney Plus fiyatı

  • ABD: Ayda 10,99 ABD Doları/yılda 109,99 ABD Doları (veya reklamlarla birlikte ayda 7,99 ABD Doları)
  • Birleşik Krallık: Ayda 7,99 Sterlin/yılda 79,90 Sterlin
  • Avrupa: Ayda 8,99 €/yılda 89,90 €
  • Kanada: Ayda 11,99 ABD Doları/yılda 119,99 ABD Doları
  • Avustralya: Ayda 11,99 ABD Doları/yılda 119,99 ABD Doları
  • Yeni Zelanda: Ayda 12,99$/yılda 129,99$

disney plus price,disney plus fiyatı,disney plus be

Disney Plus'a hangi ülkelerde kaydolabilirim?

Kasım 2019'da kullanıma sunulduğunda başlangıçta ABD, Kanada ve Hollanda'da Disney Plus'a kaydolabilirsiniz. Daha sonra, Japonya ve Latin Amerika'ya gelmeden önce Avustralya, Yeni Zelanda, Birleşik Krallık ve Avrupa'ya genişledi. Şu anda 106'dan fazla ülkede mevcut ve 2022'deki nihai varış noktaları Filipinler olacak. Vietnam'ın bu yılın başlarında lansmanını görmesi bekleniyor.

Disney Plus'ı nasıl ücretsiz edinebilirim?

Giriş niteliğindeki 7 günlük ücretsiz deneme, bir süre önce sona erdi ve şu anda hiçbir ülke bundan faydalanmıyor. Ancak, şirketin hızlı büyüme dönemi sona erdiğinde ve potansiyel olarak yeni ülkelerde kullanıma sunulduğunda geri dönebilir. 

Disney Plus fiyatı Netflix ile nasıl karşılaştırılır?

Nispeten ince bir kitaplığa sahip, ancak ticari olarak kazançlı franchise'larla ve büyük film stüdyolarının içeriğiyle dolu olan Disney Plus, dünyanın en popüler akış hizmeti olarak Netflix'e rakip olmaya hazır görünüyor. 

Ancak Netflix, yaklaşık iki kat daha fazla aboneye ve neredeyse beş kat daha fazla içeriğe sahiptir.

Bir Netflix Temel planı ayda 9,99 ABD dolarına mal olacak, ancak bu, bir seferde yalnızca bir filmi ve yalnızca SD çözünürlükte izlemenizi sağlar. Standart aboneliğin maliyeti 15,49 ABD Doları'dır ve iki eşzamanlı akış ve HD çözünürlük içerirken, dört ekranlı Ultra HD Premium planı 19,99 ABD Doları'na mal olur. 

Bu ne anlama gelir? En azından fiyat savaşlarında, Disney Plus, son derece uygun fiyatlı 7,99 $, tek katmanlı abonelik planıyla zirveye çıkıyor.

Disney Plus fiyatı Amazon Prime ile nasıl karşılaştırılır?

Çevrimiçi dev Amazon'un çevrimiçi video hizmeti, kendi orijinal içeriği söz konusu olduğunda Netflix kadar büyük hit üretmemiş olabilir, ancak dört kat daha fazla film ve birinci sınıfa erişim ile rakibinden çok daha derin bir kitaplığa sahip olabilir. klasik televizyon.

Tek bir Amazon Prime üyeliği aylık 14,99 ABD doları veya yıllık 139 ABD dolarıdır.(yeni sekmede açılır)yıllık ödemeyi seçerseniz, bu da içeriği aynı anda iki cihaza aktarmanıza olanak tanır. Bu, Disney Plus fiyatıyla karşılaştırıldığında pahalı gibi görünse de, aynı zamanda  Amazon.com satın alımlarında aynı gün veya bir günde gönderime erişim sağlayan Amazon Prime üyeliğini, ayrıca fotoğraf saklama alanını ve Amazon gibi zamanlarda özel fırsatlara erişimi içerir.