The Peripheral 2. sezon potansiyel çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, konusu, fragmanı ve bilmeniz gereken her şey

The Peripheral 2. sezon çıkacak mı ,The Peripheral 2. sezon oyuncu kadrosu,The Peripheral fragmran ve bilmeniz gereken herşey Teknory'de

The Peripheral 2. sezon potansiyel çıkış tarihi, oyuncu kadrosu, konusu, fragmanı ve bilmeniz gereken her şey

Peripheral sezon bir spoiler dahil.

The Peripheral'ın ikinci sezon durumuyla ilgili tüm ilgi çekici bilgileri arama zahmetine girdiyseniz , tebrikler! Bu , yoğun, düşündürücü bilim kurgu gerilim filminin sonuna geldiğiniz ve yeni bir hit için şaka yaptığınız anlamına gelir .

Dikkatle takip edilmesi gereken bir şovun kafa karıştırıcı olduğu kabul edilse de, The Peripheral merak uyandıran, eğlenceli bir saat ve tam olarak yapmak için tasarlandığı şeyi yapan destansı, kıvrımlı bir finalle geliyor: sizi daha fazlası için çaresiz bırakıyor.

Flynne'e (Chloë Grace Moretz) ne oldu? Hâlâ yaşıyor mu? Burton (Jack Reynor) yaptıklarından dolayı Conner'ı (Eli Goree) affedebilecek mi ve Wilf (Gary Carr) Aelita'nın bulgularının doğruluğunu kabul edecek mi?

İncelenecek çok şey var ve şovun son bölümünde çözülenlerin yüzeyini çizmeye bile başlamadık. Bu kurulumla, dizinin yaratıcıları Lisa Joy ve Jonathan Nolan'ın aklında kesinlikle ikinci sezon var - ama bir tane alacak mıyız?

The Peripheral 2. sezon potansiyel çıkış tarihi: Ne zaman?

Aralık 2022 itibariyle, ikinci sezonun resmi bir onayı yok, ancak final daha yeni yayınlandı, bu yüzden bu kötü bir işaret değil.

Yönetici yapımcı Joy'un ifade ettiği gibi, yaratıcıların iştahının orada olduğunu biliyoruz :

"Bu harika, harika romanı keşfetmek için ikinci sezon, üçüncü sezon ve dünyadaki tüm mevsimlere sahip olmayı çok isterim.

"İkinci sezon hakkında beyin fırtınası yapmaya başladığımızı biliyorum, ikinci sezonu alacağız ve dünya sadece daha geniş ve karmaşık bir hal alacak."

Moretz meydan okumaya hazır görünüyor. Teknory ile yapılan özel röportajda , baş karakter Flynne Fisher'ın arkasındaki aktris heyecanını şöyle dile getirdi:

"Bence bu taslaklar fikri için gerçekten büyük bir olasılık var ve bunları kullanabilmek nasıl bir şey?

“Ya farklı zamanlarda farklı koçanlarda olabilirlerse? Bu gerçekten neye benziyor? Bence dünyayı inşa etmenin ve bence onları sadece Londra'dan çıkarıp bizi başka şehirlere götürmenin çok büyük bir yolu var. Bunu izlemenin de eğlenceli olacağını düşünüyorum. Gelecekteki dünyanın geri kalanı neye benziyor?”

Hayranların bunu öğrenme şansı bulmasını umalım! Haydi yeşil ışık.

The Peripheral 2. sezon kadrosu: Kim geri dönecek?

Size kimin geri dönmeyeceğini söyleyebiliriz ve bu zavallı yaşlı Reece (Moe Bar-El). Reece, eylemlerinin bedelini ödemek için bir kurşun yemiş olan tetikçi Bob (Ned Dennehy) tarafından bıçaklanarak öldürüldü, bu yüzden bu oyuncular iyi ve gerçekten tahtadan çıkmış durumda.

Ayrıca, Tommy (Alex Hernandez) tarafından öldürülen yozlaşmış Şerif Jackman (Ben Dickey) da tahta dışındadır - aşağıda daha fazlası var.

Tommy ayrıca Corbel Pickett'in hayatına teşebbüs etti ama Pickett (Louis Herthum) hayatta kalmayı başardı. Bunun yansımaları kuşkusuz sarmal olacaktır.

Hayatta kalanlar listemizin bir numarası, aslında orada kalmasını isteyeceğimiz kişi Flynne. Teknik olarak sezon finalinde öldü, ancak zaman çizelgesinde yeni bir dal görevi gören yeni bir saplamaya kaçtı. Dolayısıyla, takip ettiğimiz zaman çizelgesindeki eski Flynne Fisher gitmiş olsa da, ayrı bir zaman çizelgesinde başka bir versiyon var… 

Bu 'yeni' Flynne'e muhtemelen ikinci sezonda aşağıdakiler de katılacak:

• Jack Reynor, Burton Fisher rolünde
• Eli Goree, Conner rolünde
• Gary Carr, Wilf Netherton rolünde
• Charlotte Riley, Aelita
rolünde • JJ Feild, Lev Zubov rolünde
• T'Nia Miller, Cherise Nuland rolünde
• Alexandra Billings, Müfettiş Ainsley rolünde
• Katie Leung, Ash rolünde
• Julian Moore -Cook Ossain rolünde
• Alex Hernandez Tommy
rolünde • Louis Herthum Corbell Pickett rolünde
• Adelind Horan Billy Ann Baker rolünde
• Chris Coy Jasper Baker rolünde

Henüz uzun bir süre değil ama adil olmak gerekirse, çoğumuz muhtemelen hala birinci sezondaki olayları sindiriyoruz, bu yüzden bu sürece yardımcı olmak için o fragmanı yukarıya koyduk.

Bununla birlikte, bir fragmanla ilgili daha fazla güncelleme için burnumuzu yere basacağız ve rüzgar alır almaz size haber vereceğiz.

The Peripheral'ın tüm bölümleri Prime Video'da mevcuttur .

The Peripheral 2. sezon fragmanı: Ne zaman izleyebilirim ?