Editör Ol !

Teknory.com Sitemize yazar aramaktayız , sitemizin iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.
Nasıl Yazar,Editör Olurum?
Yazar olmak için kendinizi tanıtan kısa bir yazı ile birlikte buradan mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Uygun görülmesi durumda tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır.

Mail Atarken Belirtmeniz Gerekenler
Kişisel bilgileriniz : (Ad, Soyad, Yaş, Meslek vb.)
Daha önce yazarlık yaptığınızın bilgisi : (Evet / Hayır)
Neden yazar olmak istediğiniz belirten kısa bir bilgi. (İnsana ve hayata dair söyleyeceklerim var.)
İlgi Alanlarınız. (Eğitim,Sanat,Bilim,Teknoloji,Gezi vb.)


Özgün İçerik Oluşturma Şartı
Yazı içeriğinin daha önce yayınlanmış yazıların içeriğinden farklı ve özgün olmalı.
Yazının daha önce bir yerde yayınlanmış olması halinde yazınız yayınlanmayacaktır. Tüm görsel ve yazı içeriğinden kullanıcı sorumludur.
Yazı içeriğinde uyuşturucu vb kötü alışkanlıklara özendirici, hakaret içeren herhangi bir görsel veya metnin yer alması halinde yazınız yayından kaldırılacak ve üyeliğiniz iptal edilecektir.
Teknory.com sitesine yüklemiş olduğunuz yazı, herhangi bir sebepten dolayı onaylanmayabilir. İçeriğin durumu Teknory.com editörleri tarafından belirlenir.
Yazıda yer alan bazı cümleler ya da paragraflar başka sitelerden alıntı yapılabilir, fakat yazı sonunda “Kaynaklar” kısmında ilgili sitenin linki verilmelidir.
Yazı bir kitaptan faydalanılarak hazırlanmışsa yazar ve kitap ismi “Kaynaklar” kısmında açık bir şekilde belirtilmelidir.
Makaleye uygun en az 1 resim bulunmalı, kapak resmi olmayan bir makale yayına geçirilmemelidir. (Telif hakkı olmayan görselleri temin etmek için tarafımızdan destek alabilirsiniz. Hangi kaynaklardan ücretsiz görsellere ulaşacağınız belirtilecektir.)

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezlerden faydalanıyoruz. Sitemizi kullanmaya devam ederek çerezleri kullanmamıza izin vermiş oluyorsunuz.

Detaylı bilgi almak için Gizlilik Politikası'nı inceleyebilirsiniz.