Rick And Morty 6. Sezon – Çıkış Tarihi, Haberler, Wormageddon Güncellemeleri

Rick And Morty 6. Sezon neredeyse geldi!!! Bu doğru, en sevdiğimiz çılgın bilim adamı ve onun sürekli endişeli torunu daha fazla kargaşa için geri döndü.

Rick And Morty 6. Sezon – Çıkış Tarihi, Haberler, Wormageddon Güncellemeleri

Rick ve Morty'yi son gördüğümüzde, The Citadel of Rick's'in yıkımından kaçıyorlardı.

Bu yıkım, Evil Morty'nin, her Morty'nin, özellikle Rick'in manipülasyonuyla, Rick'in yardımcısı ve kalkanı olarak hizmet etmek için özel olarak yaratıldığının ifşasının bir parçası olarak geldi.

Şimdi Okuyun: Çarşamba Netflix Dizisi Yeni Fragmanı Yayınladı

Bu daha sonra, Rick'in bu evrenlerdeki en zeki adam olmadığı, kendi sonsuz evrenlerinin yanı sıra aslında sonsuz başka evrenler olduğunu daha da açığa çıkardı.

Ve kendilerini diğer evrenlerden korumak için, Rickler, Rick'in en zeki adam olduğu sonsuz evreni diğerlerinden uzaklaştırarak, Merkezi Sonlu Eğriyi inşa ettiler.

6. Sezon Resmi Fragmanı

Yayın tarihi

Yetişkin Yüzme, Twitter sayfalarında tipik olarak komik bir şekilde açıklandığı gibi, Sezon 6'nın 4 Eylül'de geleceğini doğruladı.

6. Sezon Nerede İzlenir?

ABD'de, hayranlar Rick and Morty Sezon 6'yı 4 Eylül saat 23:00 ET'de Adult Swim'de izleyebilir ve muhtemelen daha sonra HBO Max ve Hulu'da gelebilir.

İngiltere hayranları, Sezon 6'yı ABD ile aynı gün ve tarihte izleyebilecekler, yani yayınlandığı sırada izlemek istiyorsanız, 5 Eylül Pazartesi günü saat 4'te E4'e ayarlamanız gerekecek.

Ne yazık ki, şu anda ABD ve İngiltere, sürüm ayrıntılarını bulabildiğim tek zaman dilimleriydi.

6. Sezonda neler bekleyebiliriz?

6. Sezonun son fragmanına bakılırsa, bildiğimiz ve sevdiğimiz saygısız kargaşa ve kaostan kesinlikle daha fazlasını alıyoruz.

Fragmanın aksiyonu Black Sabbath'ın 'Paranoid'i ile oynanırken , fragmanın hemen başında bir silahlı savaşa hazırlanırken, Rick's Favorites Playlist'te 1. parçayı daha az fark etmiyoruz.

Ardından, alternatif Beth'in dönüşünün hızlı alayları var. O bir klon mu? O orijinal Beth mi? Bu sezon öğrenecek miyiz???

Galaksiler arası arcade'ye dönüşün yanı sıra, Blitz N Chips, tek başına bir Yaz bölümü gibi görünüyor.

Rick ve Morty'nin 'Roy: A Life Well Lived' oynarken gördüğümüz gibi Summer, Rick'i oyundan uyandırırken, uzaylı bir ordunun atari salonuna saldırdığı konusunda onu uyarıyor.

Sadece Rick'in, gerçek bir formda, bıkkın bir şekilde ona sadece küçük bir terörist grubu olduğunu ve “sadece bir Zor Ölüm yapması” gerektiğini söylemesi için.

Ardından, Rick'in tıpkı Evil Morty'nin geçen sezonun sonunda yaptığı gibi Sonlu Eğriyi geçmeye çalıştığına dair çok meraklı bir bakış atmadan önce, kavgalara ve kovalamacalara bolca hızlı bakış geldi.

Fragman daha sonra daha fazla kavga, kovalamaca ve patlama ile devam ediyor, başlığı yuvarlamadan ve Rick ve Morty'nin bir podcast kaydedecek gibi görünen harika bir görüntüsüyle bitiyor.

Ancak Morty, Rick'e “sonda Wubba Lubba Dub Dub demenizi istiyorlar, ama, boşverin” dediği gibi, şakanın tek can alıcı noktası bu değil.

Rick'in yanıtladığı "Evet, biz fahişe değiliz."

Wormageddon'un Gizemi

6. Sezon fragmanına ek olarak, Adult Swim ayrıca “Wormageddon” başlıklı bir dizi kısa video yayınlıyor.

Aşağıda “Wormageddon: A Citadel Secret” adlı ilk videoyu görebilirsiniz: