2023’ün en iyi vergi yazılımı fırsatları: TurboTax, H&R Block ve daha fazlası

Vergi mevsiminde senin için hiçbir şey yok. 2023 vergi beyannamesi son tarihi için tam zamanında, bu vergi yazılımı anlaşmalarıyla büyük tasarruf edin: Yine yılın o zamanı geldi: vergi mevsimi. Gözlerinizi devirmeden önce, piyasadaki en iyi vergi yazılımı fırsatlarından bazılarındaki bu tatlı indirimlere bir göz atın. İster serbest meslek sahibi olun, ister bir yatırımcı veya bir […]

2023’ün en iyi vergi yazılımı fırsatları: TurboTax, H&R Block ve daha fazlası

Vergi mevsiminde senin için hiçbir şey yok. 2023 vergi beyannamesi son tarihi için tam zamanında, bu vergi yazılımı anlaşmalarıyla büyük tasarruf edin:


Yine yılın o zamanı geldi: vergi mevsimi. Gözlerinizi devirmeden önce, piyasadaki en iyi vergi yazılımı fırsatlarından bazılarındaki bu tatlı indirimlere bir göz atın. İster serbest meslek sahibi olun, ister bir yatırımcı veya bir ev sahibi olun, burada sizin için bir anlaşma var, bu nedenle 18 Nisan geldiğinde güvenle başvurabileceksiniz.

En iyi geri ödeme bonusu anlaşması

neden beğendik

Bu Amazon’a özel anlaşma, yalnızca bazı inanılmaz vergi yazılımlarını indirimli olarak almanızı sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bunun üzerine bir Amazon geri ödemesi de ekler. H&R Blok Vergi Yazılımı Deluxe + Eyalet(yeni bir sekmede açılır) beş federal e-dosya ve seçtiğiniz eyalet için bir tane içerir. Başlamak için W-2, 1099, 1098 veya geçen yılın vergi beyannamenizi içe aktarın ve oradan, geri ödemenizi en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olacak 350’den fazla kredi ve kesinti hakkında rehberlik alacaksınız. Ve daha da iyisi? Geri ödemenizi bir Amazon hediye kartına yatırmayı seçin ve %2,75 bonus kazanın.

Ev sahipleri için en iyisi

neden beğendik

Serbest çalışanlar, ev sahipleri ve hayır kurumlarına büyük ölçüde bağış yapanlar için en iyisi (temelde, herhangi biri kesintilerinde ek yardıma ihtiyaç duyanlar için) TurboTax Deluxe 2022 Vergi Yazılımı(yeni bir sekmede açılır) süreci akıcı, kolay ve – söylemeye cüret edersek – zahmetsiz hale getirir. TurboTax Deluxe, beş ücretsiz federal e-dosya ve seçtiğiniz bir eyalet dosyalama içerir. Tek yapmanız gereken W-2’lerinizi yüklemek ve önceki yılın vergi verilerini ve yatırım/ipotek bilgilerini (varsa) katılımcı finans kuruluşlarından içe aktarmak ve TurboTax bunları oradan alacaktır. 350’den fazla kesintiyi ve krediyi en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olacak ve mümkün olan en yüksek geri ödemeyi alabilmeniz için geçerli tüm vergi indirimlerini bulacaktır.

İşletmeler için en iyisi

neden beğendik

İşletme sahibi misiniz? Endişelenme, seni yakaladık: TurboTax Ev ve İş 2022(yeni bir sekmede açılır) birden fazla gelir kaynağına girmenize izin veren bazı ekstra yardımlarla birlikte gelir. Vergi durumunuzu basitleştirmeye yardımcı olmak için sıklıkla gözden kaçan serbest meslek kesintilerini (sektöre özgü zarar yazmalar dahil) saptar. Ayrıca çalışanlar ve yükleniciler için W-2 ve 1099 formları oluşturur.

Yatırımlar için en iyisi

neden beğendik

Yatırımcılar veya mülk sahipleri için mükemmel olan TurboTax Premier 2022 Vergi Yazılımı(yeni bir sekmede açılır) hisse senedi, tahvil veya yatırım fonu sattıysanız veya kiralık mülkünüz varsa satın almanız gereken kişidir. Bu yazılım, hem Mac hem de PC kullanıcıları için indirme yoluyla beş federal e-dosya ve bir eyalet (40 ABD doları değerinde) içerir ve yatırım veya kira gelirinizin daha fazlasını elinizde tutmak için en iyi vergi indirimlerini yapmanıza yardımcı olur. Bu Amazon’a özel teklif, bir yıllık Quicken Starter aboneliğiyle birlikte gelir(yeni bir sekmede açılır)mali durumunuzu yönetmenize ve siz ve sevdikleriniz için en uygun bütçeyi oluşturmanıza yardımcı olan kişisel finans uygulaması.

Teknory