Avatar 2 ne zaman Disney Plus’ta olacak?

Cameron Frew ❘ Yayınlanan: 2022-12-09T13:09:01 ❘ Güncellenmiş: 2022-12-09T13:09:09 Avatar 2 Disney Plus’a ne zaman geliyor? The Way of Water yaklaşıyor, ancak yeni Avatar filmi ne zaman yayınlanmaya başlayacak? Batman, Top Gun: Maverick, Jurassic World Dominion, Black Panther: Wakanda Forever ve daha fazlasına sahip olduğumuz bir yılda, 2022’yi hepsinin en büyük filmiyle tamamlamamız çılgınca: Avatar: Suyun […]

Avatar 2 ne zaman Disney Plus’ta olacak?

Yayınlanan: 2022-12-09T13:09:01

Güncellenmiş: 2022-12-09T13:09:09

Avatar 2 Disney Plus’a ne zaman geliyor? The Way of Water yaklaşıyor, ancak yeni Avatar filmi ne zaman yayınlanmaya başlayacak?

Batman, Top Gun: Maverick, Jurassic World Dominion, Black Panther: Wakanda Forever ve daha fazlasına sahip olduğumuz bir yılda, 2022’yi hepsinin en büyük filmiyle tamamlamamız çılgınca: Avatar: Suyun Yolu.

Hala tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi olan 2009 yapımı Avatar’dan on yıldan fazla bir süre sonra geçen devam filmi, “Sully ailesinin hikayesini, onları takip eden belayı, birbirlerini güvende tutmak için kat ettikleri mesafeyi, verdikleri savaşları anlatıyor. hayatta kalmak ve katlandıkları trajediler.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

Avatar 2 yayınlanmadan önce merak ediyor olabilirsiniz: Disney Plus’a gelecek mi, başka bir yerde yayınlayabilir miyim ve ne zaman izleyebilirim? İhtiyacınız olan tüm bilgilere sahibiz.

Avatar 2 Disney Plus’ta mı?

Avatar 2 şu anda Disney+’ta yok – ancak, teatral çalışmasının ardından akış platformuna eklenecek ve orijinal Avatar’a katılarak ikisini de evde izleyebilirsiniz.

Avatar 2 ne zaman Disney Plus’ta olacak?

Avatar 2’nin Disney+ çıkış tarihi yok – ancak, 2023’e kadar orada olmayacağını kesin olarak söyleyebiliriz.muhtemelen yılın ikinci yarısında bile.

Orijinal Avatar, 34 hafta (tam olarak 234 gün) boyunca sinemalarda kaldı ve güçlü ağızdan ağza ve sürekli yeniden izlemelerle dünya çapında rekor kıran hasılatını istikrarlı bir şekilde topladı.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

The Way of Water’ın aynı gişe rekorlarına ulaşması pek olası olmasa da (Çin’in vizyona girmesine izin vermesiyle bu mümkün olsa da), Avatar 2, özellikle stüdyoların büyük ölçüde boşalmış sinemaları olduğu için, önemli bir süre sinemalarda kalacak. önümüzdeki iki ay için büyük sürümlerle.

Ant-Man and the Wasp: Quantumania gişede dalgalanan bir sonraki film olacak ve bu Şubat ayına kadar değil – yani Avatar 2’nin yakın zamanda Disney+’ta olmasını beklemeyin.

Avatar 2 nasıl izlenir: Akışta mı?

Avatar: The Way of Water yalnızca sinemalarda izlenebilecek, bu nedenle vizyona girdiği günden itibaren yayınlanmayacak ve filmi evden kiralamak için isteğe bağlı premium bir seçenek olmayacak.

Makale reklamdan sonra devam ediyor

İlk film gibi, Avatar 2 de mümkün olan en büyük ekranda izlenecek şekilde tasarlandı. Bu sefer çok şey oluyor, özellikle de IMAX ve HFR söz konusu olduğunda – onu izlemenin en iyi yolunu belirledik burada.

Avatar: Suyun Yolu 16 Aralık’ta sinemalarda. film hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. buradave Disney+’a kaydolun burada.

Bu sayfadaki bir ürün bağlantısına tıklarsanız, küçük bir ortaklık komisyonu kazanabileceğimizi lütfen unutmayın.

Teknory