Assistant with Bard, yayınlanmadan önce yeniden markalanabilir

C. Scott Brown / Android Yetkilisi TL;DR Uygulamanın sökülmesine göre Google, Asistan’ın markasını Bard to Bard olarak yeniden adlandırmaya hazırlanıyor. Yırtılma, “Asistan ile Bard”ın her örneğinin “Bard” ile değiştirileceğini gösteriyor. Google geçen yıl yeni Bard AI sohbet robotunu Google Asistan’a getireceğini ve Bard ile birleşik deneyim Asistanı adını vereceğini duyurmuştu. Artık yeni kanıtlar, Google’ın, lansmanından […]

Assistant with Bard, yayınlanmadan önce yeniden markalanabilir

C. Scott Brown / Android Yetkilisi

TL;DR

  • Uygulamanın sökülmesine göre Google, Asistan’ın markasını Bard to Bard olarak yeniden adlandırmaya hazırlanıyor.
  • Yırtılma, “Asistan ile Bard”ın her örneğinin “Bard” ile değiştirileceğini gösteriyor.

Google geçen yıl yeni Bard AI sohbet robotunu Google Asistan’a getireceğini ve Bard ile birleşik deneyim Asistanı adını vereceğini duyurmuştu. Artık yeni kanıtlar, Google’ın, lansmanından önce Asistan’ı Bard olarak yeniden markalaştıracağını gösteriyor.

9to5Google Google uygulamasının 15.2 sürümünü inceledik ve şirketin Assistant with Bard adını Bard olarak değiştirdiğini gördük. Yeni ad, yeni başlayanlar için giriş ekranında kullanılır. Prizin izniyle aşağıdaki ekran görüntülerine göz atın (solda eski, sağda yeni).

Çıkışa göre Bard adı uygulamanın diğer alanlarında da kullanılıyor. Örneğin, “Asistan ile Bard ayarları”, “Bard ayarları” olurken, “Asistan ile Bard geçici olarak kullanılamıyor”, “Bard ile Asistan geçici olarak kullanılamıyor” olur.

Bu yeniden markalaşma ve Google’ın hem Asistan hizmetini hem de Asistan bölümünü yok etmesi arasında şirket, Bard’ı Asistan’ın yerine koymak üzere hızla ilerliyor. Google’ın yeni sohbet robotuna daha fazla Asistan özelliği (hem mevcut hem de iptal edilmiş) getirmesini umuyoruz.

Assistant with Bard, yayınlanmadan önce yeniden markalanabilir

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow