En iyi Luminar Neo fırsatı: Ömür boyu pakette %80 indirim

TL;DR: Luminar Neo Ömür Boyu Paket, liste fiyatından %80 tasarruf etmenizi sağlayan 96,62 £ karşılığında satışta. Neredeyse herkes akşamları şık akşam yemeklerinin fotoğraflarını çekerken veya dışarıda selfie çekerken, kalabalığın içinde göze çarpmak zor olabilir. Karmaşık yazılımlar öğrenmek zorunda kalmadan fotoğraflarınızı renklendirmenin bir yolunu arıyorsanız, Luminar Neo’ya göz atın. Bu kullanıcı dostu yazılım, fotoğrafları zahmetsizce düzenlemenize […]

En iyi Luminar Neo fırsatı: Ömür boyu pakette %80 indirim

TL;DR: Luminar Neo Ömür Boyu Paket, liste fiyatından %80 tasarruf etmenizi sağlayan 96,62 £ karşılığında satışta.


Neredeyse herkes akşamları şık akşam yemeklerinin fotoğraflarını çekerken veya dışarıda selfie çekerken, kalabalığın içinde göze çarpmak zor olabilir. Karmaşık yazılımlar öğrenmek zorunda kalmadan fotoğraflarınızı renklendirmenin bir yolunu arıyorsanız, Luminar Neo’ya göz atın. Bu kullanıcı dostu yazılım, fotoğrafları zahmetsizce düzenlemenize yardımcı olmak için yapay zekanın gücünü kullanır. Web’deki en iyi fiyat için deneyin, sadece 96,62 £.

Ödüllü Luminar Neo yazılımı, profesyonel fotoğraf düzenleme araçlarını parmaklarınızın ucuna getiriyor. Fotoğraflarınızı geliştirmek için çok sayıda önceden ayarlanmış filtre arasından seçim yapın veya katmanlar, maskeleme ve yerel ayarlamalar gibi araçlarla daha büyük projelere dalın.

AI, yalnızca birkaç tıklamayla düzenlenebilmeleri için fotoğraflarınızın bazı bölümlerini tanımak üzere çalışır. Bulutlu bir gökyüzünü güneşli bir günle değiştirin, istenmeyen nesneleri kaldırın veya birkaç saniye gibi kısa bir sürede cilt rötuşu yapın.

Luminar Neo’ya Windows veya macOS cihazınızdan veya Adobe Photoshop ve Lightroom eklentisi olarak erişin. Bu ömür boyu abonelikle, programa eklendikçe düzenli güncellemeler ve yeni özellikler alırsınız.

Ayrıca Luminar Neo’da kullanabileceğiniz altı eklenti paketi alırsınız. Hepsi, fotoğrafları hızlı bir şekilde düzenlemenize yardımcı olmak için AI kullanır:

  • Mükemmel Kabarık Bulutlar: Fotoğraflarınızdaki herhangi bir kasvetli gökyüzünün yerine 25 gökyüzü alın.

  • Duygusal Panoramalar: Yaşam tarzı fotoğraflarını, manzaraları, şehir manzaralarını ve daha fazlasını düzenlemek için 10 muhteşem gökyüzü arasından seçim yapın.

  • Bahar Macerası: 10 atmosferik LUT ile fotoğraf ve videolara duygusal bir dokunuş katın.

  • Emerald Forest: Büyülü bir ormanda olma hissini yeniden yaratmak için 10 ruh hali LUT’u kullanın. Diğerleri arasında Yaz Meyveleri, Orman Akışı, Yol Gezisi arasından seçim yapın.

  • Şampiyonlar Paketi: Önceden ayarlanmış 30 LUT ile renkli drone ve dış mekan fotoğrafları.

  • Bokeh Dreams: 10 katmanla herhangi bir görüntüyü rahat bir sanat eserine dönüştürün.

Her fotoğraf için aklınızdaki vizyona ulaşmanıza yardımcı olabilecek ön ayarlar ve ayarlarla denemeler yapın. Sadece birkaç tıklamayla hayallerinizin fotoğraflarını oluşturun.

Sadece 96,62 £ karşılığında Luminar Neo’ya ömür boyu abonelik ve altı eklenti paketi alın.

Teknory