Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro ön sipariş tarihi yeni videoda onaylandı

Google, Made by Google YouTube kanalında yayınlanan yeni bir YouTube videosunda , 6 Ekim saat 10:00 ET'de Made by Google etkinliğinin yanı sıra Pixel 7 ve Pixel 7 Pro için ön sipariş verebileceğiniz tarihi onayladı.

Google Pixel 7 ve Pixel 7 Pro ön sipariş tarihi yeni videoda onaylandı

Hem Pixel 7 hem de Pixel 7 Pro 3 renkte sunulacak, Obsidian (Siyah) ve Kar (Beyaz) mevcutken Pixel 7 Lemongrass'a (Yeşil) özel ve Pixel 7 Pro Hazel (Gri) alacak.

Her iki cihaz da, ilk olarak 2021'de Pixel 6 ve 6 Pro ile piyasaya sürülen ikinci nesil Google Tensor çipinden güç alacak. Google , Pixel Buds ve yaklaşmakta olan Pixel Watch gibi cihazlar arasındaki bağlantının tanıtımını yapıyor.

Şu anda, temel özellikler tam olarak açıklanmadı, ancak standart Pixel 7'nin arkada iki kamera olacağı, Pro'nun ise cihazın arkasında çok benzer şekilde tasarlanmış bir kamerada üçlü kamera dizisi içereceği biliniyor. Pixel 6'ya yuva.

Söylentiler, cihaz genelinde diğer alanlarda küçük yükseltmeler olsa da, ön kamerada önemli bir iyileştirmenin yanı sıra Pixel 7 Pro'daki arka telefoto kamera için yeni bir sensör olacağını öne sürüyor.