Kaçırılmayacak fırsat, en iyi Sennheiser kulaklıklarını 150 $ düşürüyor

Austin Kwok / Android Otoritesi Bu kulaklıklar konfor ve aktif gürültü engelleme konusunda öne çıkarken aynı zamanda ANC ile 56 saatlik olağanüstü bir pil ömrüne sahiptir. Çok çeşitli gürültüleri etkili bir şekilde azaltarak birinci sınıf bir dinleme deneyimi sunarlar. Ses profilleri birinci sınıftır ve kullanıcı dostu dokunmatik kontrollerin yanı sıra ekolayzırlı özelleştirilebilir bir uygulama da […]

Kaçırılmayacak fırsat, en iyi Sennheiser kulaklıklarını 150 $ düşürüyor

Austin Kwok / Android Otoritesi

Bu kulaklıklar konfor ve aktif gürültü engelleme konusunda öne çıkarken aynı zamanda ANC ile 56 saatlik olağanüstü bir pil ömrüne sahiptir. Çok çeşitli gürültüleri etkili bir şekilde azaltarak birinci sınıf bir dinleme deneyimi sunarlar. Ses profilleri birinci sınıftır ve kullanıcı dostu dokunmatik kontrollerin yanı sıra ekolayzırlı özelleştirilebilir bir uygulama da kullanılabilirliği artırır.

Sennheiser Momentum 4 KablosuzSennheiser Momentum 4 Kablosuz

Sennheiser Momentum 4 Kablosuz

Üst düzey ANC kulak üstü kulaklıklar stil ve rahatlığa odaklanıyor

Müziğinize tamamen dalmaya ihtiyacınız varsa, biraz ANC kulak üstü desteğine ihtiyacınız var. Sennheiser Momentum 4, üst düzey tüketicilerin kulaklıklarında ihtiyaç duyduğu temel özellikleri sunarken stil ve rahatlığa da odaklanıyor.

Diğer Sennheiser kulaklıklarının ve kulakiçi kulaklıklarının Kara Cuma’ya özel tekliflerini merak ediyorsanız, işte en iyi fırsatlardan bazıları:

Sennheiser HD 660S2 anlaşması için Amazon Prime üyeliğine ihtiyacınız var, ancak şunları yapabilirsiniz: 30 günlük ücretsiz deneme sürümünü buradan edinin.

Kaçırılmayacak fırsat, en iyi Sennheiser kulaklıklarını 150 $ düşürüyor

Teknory