Kitapları özetlere dönüştüren uygulamada 250 $ tasarruf edin

TL;DR: 17 Aralık itibarıyla Headway Premium kitap özetlerine yalnızca 49,97 $ karşılığında ömür boyu abonelik veya 99,97 $ karşılığında iki abonelik alın. Bu yıl okuma hedefinize ulaşamadınız mı? Yalnız değilsin. Muhtemelen milyonlarca olmasa da binlerce başka kitap kurdu var ve komodinlerinin üzerinde toz toplayan bir yığın kitap var. Gelecek yıl bunun tekrarlanmasını istemiyorsanız, en azından […]

Kitapları özetlere dönüştüren uygulamada 250 $ tasarruf edin

TL;DR: 17 Aralık itibarıyla Headway Premium kitap özetlerine yalnızca 49,97 $ karşılığında ömür boyu abonelik veya 99,97 $ karşılığında iki abonelik alın.


Bu yıl okuma hedefinize ulaşamadınız mı? Yalnız değilsin. Muhtemelen milyonlarca olmasa da binlerce başka kitap kurdu var ve komodinlerinin üzerinde toz toplayan bir yığın kitap var. Gelecek yıl bunun tekrarlanmasını istemiyorsanız, en azından listenizdeki kurgu olmayan kitaplar için Headway’e premium abonelik almayı düşünün. Hatta tanıdığınız bilgi meraklısı için iyi bir son dakika tatil hediyesi bile olabilir.

App Store’da Apple Editörlerin Seçimi olarak adlandırılan Headway, kurgu olmayan en çok satan kitapların 15 dakikalık sesli özetlerini dağıtan, en yüksek puan alan bir uygulamadır; böylece becerilerinizi geliştirebilir ve hiçbir engel koymadan eyleme geçirilebilir bilgiler ve ipuçları alabilirsiniz. yoğun programın. Ömür boyu abonelik normalde 299,95 ABD dolarıdır, ancak sınırlı bir süre için yalnızca 49,97 ABD dolarına sahip olabilirsiniz. 2 kullanıcılı bir plan da 99,97 $ karşılığında satışa sunuluyor.

Kişisel ve mesleki gelişim göz önünde bulundurularak tasarlanmış bir uygulama olan Headway, hem metin hem de ses formatlarında 15 dakikalık parçalar halinde özetlenen, sürekli genişleyen, kurgu olmayan kitaplardan oluşan bir kitaplığa sınırsız erişim sağlar. Şu anda uygulama içinde 1.500’den fazla özet mevcuttur ve her ay 30 ila 50 yeni özet eklenir, böylece tüketebileceğiniz değerli içerik hiçbir zaman tükenmez.

İster iş stratejilerini, sağlıkla ilgili öngörüleri ve daha fazlasını öğrenmek isteyin, Headway size özel hedeflerinize hitap eden ve daha özelleştirilmiş öğrenime olanak tanıyan içerik sağlayabilir. Hatta ilerlemenizi ve kolektif başarılarınızı nasıl takip ettiğinizi oyunlaştırarak öğrenmeyi daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirir.

Uygulamadaki özetlerin sesli versiyonlarının tamamı profesyonel seslendirme sanatçıları tarafından anlatılıyor, dolayısıyla yapay zeka tarafından oluşturulan parçacıkları dinleme konusunda endişelenmenize gerek yok. Tıpkı podcast’ler gibi, bunları günlük işe gidip gelirken, antrenman yaparken veya ev işleriyle uğraşırken bile dinleyebilirsiniz.

Her zaman, her yerde yeni bir şeyler öğrenin.

Mashable Fırsatları

25 Aralık 23:59 PT’ye kadar Headway Premium için şu fırsatlardan yararlanın:

StackSocial fiyatlar değişebilir.

Teknory

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow