Modern Warfare 2 beta – başlangıç ​​zamanı, beta ödülleri, sistem gereksinimleri, SSS ve daha fazlası

Call of Duty: Modern Warfare 2 beta bu hafta sonu geliyor ve bazı şanslı oyunculara bu yılın oyunuyla ilk tanışma şansı sunuyor.

Modern Warfare 2 beta – başlangıç ​​zamanı, beta ödülleri, sistem gereksinimleri, SSS ve daha fazlası

Beta, arka arkaya iki hafta sonu boyunca gerçekleşecek. İlk olarak, PlayStation sahipleri 16-17 Eylül tarihleri ​​arasında özel bir erken erişime sahip olacak, ardından 18-20 arasında açık bir betaya sahip olacak.

Bu arada PC ve Xbox sahipleri 22-23 Eylül tarihlerinde oyuncu havuzuna kabul edilecek. İlk olarak, oyunu ön sipariş verenler veya başka bir şekilde erken erişime sahip olanlar. Ardından 24-26 Eylül'de ön sipariş durumu ne olursa olsun herkes katılabilir.

Beta penceresinin, oyunla 10 günlük oyun süresini doldurabilen PS izleyicilerinin lehine olduğuna şüphe yok. Oyuncular, çeşitli silahlar için erken bir fikir edinebilecekler ve şüphesiz çok yakında listeler ve favoriler ortaya çıkacak.

Beta ayrıca Activision ve geliştiriciler Infinity Ward'a oyun mekaniğini değerlendirmek ve OP silahlarını ele almak için harika bir şans sunuyor. Bu yüzden unutmayın, bu son sürümü yansıtmayacak ve son oyun yayınlandığında silahların ve avantajların çok farklı davrandığını görebiliriz.

Activision, Modern Warfare 2 beta eylemi için iki hafta sonu vaat ediyor

Modern Warfare 2 beta – çıkış zamanı

Activision, Modern Warfare 2 betasının 16 Eylül'de İngiltere saatiyle 18:00'de veya PlayStation sahipleri için 10:00 PT'de başlayacağını onayladı . Ön sipariş vermemiş ancak PlayStation'da olanlar, 18 Eylül'den itibaren , ayrıca İngiltere saatiyle 18.00'de/10am PT'de eğlenceye katılabilecekler .

PlayStation'a özel haftasonuna erişim, her iki grup için 20 Eylül Salı günü Birleşik Krallık saatiyle 18.00'de/10am PT'de sona erecek .

Önümüzdeki hafta sonu Xbox ve PC dahil tüm platformlara açılacak ve ayrıca Crossplay desteğini etkinleştirecek. Bu , Xbox ve PC'de ön sipariş verenler için 22 Eylül'de Birleşik Krallık saatiyle 18.00'de/10am PT'de başlayacak .

Bu arada PlayStation sahipleri, oyun için ön siparişleri olup olmadığına bakılmaksızın ikinci hafta sonunun tamamının tadını çıkaracaklar.

Ardından, 24 Eylül Cumartesi günü , ön sipariş durumundan bağımsız olarak herkes betaya girebilir. Bir kez daha, alarmlarınızı İngiltere saati ile 18.00 ve PT 10.00'a ayarlayın . Beta'nın bu aşaması, Xbox Live altın aboneliğinin gerekli OLMADIĞI tek zaman olacaktır .