NBA 2K23: Apple Arcade Sürümü

NBA 2K23, 9 Eylül Cuma günü saat 12:00'de resmi olarak piyasaya sürülecek ve her yerde hayranlara bu serinin yepyeni oyununu oynamanın uzun zamandır beklenen tatminini ve sevincini yaşatacak.

NBA 2K23: Apple Arcade Sürümü

Ağustos ayı boyunca ve Eylül ayı boyunca gerçekleşen birkaç yeni içerik ve özellik ifşasıyla NBA 2K23 , tüm Apple cihazlarında oynanabilecek NBA 2K23 Apple Arcade Edition'ın geldiğini duyurarak bugün ajandalarına bir yenisini daha eklemeye karar verdi. .

Ancak bu son baskıdan ne bekleyebiliriz? Bilmeniz gereken tüm detayları burada paylaşıyoruz.

NBA 2K23

Arcade Edition ne zaman çıkıyor?

NBA 2K, Apple Arcade Edition'ı 18 Ekim 2022'de piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Lansmanın zamanı henüz belirlenmedi ancak hayranlar 2022-23 NBA sezonunun başlamasından bir gün önce hazır olmasını bekleyebilirler.

Arcade Edition'ı hangi platformlar taşıyacak?

NBA 2K23 Apple Arcade Edition yalnızca tüm Apple cihazlarında mevcut olacak. İşte tam liste:

  • iPhone
  • iPad
  • Mac
  • elma televizyonu

Bu sürüm yalnızca Apple cihazlarında mevcut olacak olsa da, hayranlar Apple'a göre Xbox veya PS DualShock denetleyicileriyle uyumlu olacak .

Arcade Edition'daki yenilikler neler?

Apple Arcade Edition'daki yeni özelliklerin başında 'The Greatest' yer alacak. Bu yeni özel mod, Michael Jordan, Kareem Abdul-Jabbar ve Shaquille O'Neal gibi 'Tüm Zamanların En İyisi' NBA oyuncularından 20'siyle oynamanıza izin verecek.

Buna ek olarak, NBA 2K23, Kevin Harlan ve Brian Anderson gibi bir dizi NBA play-by-play yorumcusunu dahil ederek (ilk kez) Arcade Edition'a çok daha özgün, gerçek bir yaşam deneyimi sağladı. Doris Burke ve Grant Hill gibi NBA analistleri.

Bununla birlikte, NBA 2K23'ün Apple Arcade Edition'da olması gereken çok daha fazlası var. Bu yıl oynanabilecek her oyun modunun tüm ayrıntılarını inceleyelim.

NBA 2K23 Arcade Edition: Oyun Modları

Arcade Edition, hayranların keşfedebileceği çok sayıda eğlenceli modla birlikte gelir. İşte neler bekleyebileceğimize bir bakış.

1. KARİYERİM

NBA 2K23 Arcade Edition'daki tartışmasız en büyük oyun modu MyCAREER olacak. Oluşturduğunuz oyuncuyu geliştirip onu NBA'de yıldız olmaya yönlendirirken, taraftarlar da oyuncularını çeşitli harika markalarla kişiselleştirme ve MyCOURT'ta antrenman yapmak için kendi yerlerini yaratma lüksüne sahip olacaklar.

2. İlişkilendirme Modu

NBA 2K23'teki MyGM veya MyLeague'e benzer şekilde, Association Mode, taraftarların kendi rüya takımlarını kurarken ve favori takımlarını yeni zirvelere çıkarırken Baş Antrenör veya GM olmalarına izin verecek.

3. Hızlı Maç

Becerilerinizi test etmek istiyorsanız, Quick Match tam size göre bir mod. Burada favori takımlarınızı seçecek ve 5v5 maçlarda NBA'deki rakiplerinize karşı savaşacaksınız. Ayrıca oyuncular Blacktop Modu aracılığıyla 1v1, 3v3 veya 5v5 sokak basketbolu oynayabilecekler.

4. Çevrimiçi Çok Oyunculu

Bir arkadaşınızla kafa kafaya mücadele etmek veya gerçek zamanlı PVP çevrimiçi basketbol maçlarına katılmak için mevcut 30 takımdan herhangi birini seçin.