Rockstar Games, GTA 6 hack ile ilgili resmi açıklama yayınladı

Rockstar Games, GTA 6'nın erken geliştirme görüntülerinin çevrimiçi olarak sızdırıldığı hafta sonu yapılan bir hack ile ilgili resmi bir açıklama yayınladı.

Rockstar Games, GTA 6 hack ile ilgili resmi açıklama yayınladı

Açıklama, güvenlik ihlalini ve görüntüleri doğruladı, ancak hayranlara, serpintilerin bir sonraki oyunun gelişimini veya devam eden Grand Theft Auto Online'ı etkilemesini beklemediklerine dair güvence verdi.

İşte açıklamanın tamamı:

"Yakın zamanda, yetkisiz bir üçüncü tarafın, bir sonraki Grand Theft Auto'nun erken geliştirme görüntüleri de dahil olmak üzere, gizli bilgilere yasa dışı bir şekilde eriştiği ve sistemlerimizden indirdiği bir ağ saldırısına maruz kaldık."

“Şu anda canlı oyun hizmetlerimizde herhangi bir kesinti veya devam eden projelerimizin gelişimi üzerinde uzun vadeli bir etki beklemiyoruz.”

"Bir sonraki oyunumuzun herhangi bir detayını sizinle bu şekilde paylaştığımız için son derece hayal kırıklığına uğradık. Bir sonraki Grand Theft Auto oyunu üzerindeki çalışmalarımız planlandığı gibi devam edecek ve siz oyuncularımıza beklentilerinizi gerçekten aşan bir deneyim sunmaya her zamanki gibi bağlıyız."

“Yakında herkesi karşı karşıya getireceğiz ve elbette, hazır olduğunda sizi bu sonraki oyunla doğru bir şekilde tanıştıracağız. Bu durumda devam eden destekleri için herkese teşekkür etmek istiyoruz. ”

Rockstar Games, GTA 6 hack ile ilgili resmi açıklama yayınladı

Şimdilik, projede geliştirme her zamanki gibi devam edecek gibi görünüyor. Burada en kötü etkilenenler geliştirme ekipleri olacak, ancak bu mutlaka dünyanın sonu değil.

2003'te Half-Life 2'nin kaynak kodu hackerlar tarafından çalındı ​​ve Valve'a 250 milyon dolardan fazla zarar verdiği söylendi. İhlal, oyunun neredeyse tam bir yıl gecikmesine de neden oldu.

Bununla birlikte, oyun piyasaya çıktığında 39 Yılın Oyunu Ödülü'nü aldı ve 2011 yılına kadar 12 milyondan fazla kopya sattı.

Neredeyse yirmi yıl sonra oyun için çok farklı bir dünya ve pazar elbette, ancak hikaye en azından GTA 6'yı hevesle bekleyenler için umut vermeli.

Tepkiniz nedir?

like

dislike

love

funny

angry

sad

wow